Сега е точно : Jуни 26th, 2019, 10:18 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
Нема нови теми Став: Зашто хип хопот умира?

Snajk1

4

49230

Ноември 11th, 2012, 3:14 am

Anita Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате -= !!!! -- ВАЖНО -- !!!! =-

Mitko

3

5687

Февруари 14th, 2009, 3:37 pm

Mitko Види го последното мислење

Нема нови теми LISTA: MAKEDONSKI RAP GRUPI / MCja / DJi / PRODUKCII

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 21, 22, 23 ]

VOJNIK

227

98038

Aприл 10th, 2013, 3:11 pm

aceklv Види го последното мислење

Теми
Нема нови теми LectoR - DIGAM prod. by (aftorizacija records )

ivan_mk

0

1607

Септември 17th, 2010, 9:28 am

ivan_mk Види го последното мислење

Преместена тема Преместено: Софија Манева - Лигав тип

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

mc_ado

63

24067

Ноември 9th, 2010, 2:45 am

malodevojce Види го последното мислење

Нема нови теми 'аЦе маФиа

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

'аЦе маФиа

74

18594

Aприл 15th, 2010, 2:55 am

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми ShaTak!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

KvArNiK

13

4983

Maрт 14th, 2010, 9:55 am

Ghostface Види го последното мислење

Нема нови теми Dudo

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 10, 11, 12 ]

hazard

112

32669

Maрт 14th, 2010, 1:03 am

Anita Види го последното мислење

Нема нови теми Demonot

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Demonot

31

11490

Февруари 19th, 2010, 3:41 pm

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми Rap And Roll - Македонско Рап Радио

HiROSHiMA

8

2402

Февруари 19th, 2010, 3:57 am

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми Deyan Fanky So Nov Album

VelesHipHoper

2

1633

Февруари 19th, 2010, 3:45 am

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми Mosaiqe- Risto Bombata & Kuceska Tenija (Gard) and Basbu

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Lord Dragon II

34

15009

Февруари 9th, 2010, 7:04 pm

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми TOP 20 рапери/групи во Македонија

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 21, 22, 23 ]

Mitko

224

61539

Jaнуари 28th, 2010, 5:53 pm

antifa Види го последното мислење

Нема нови теми Kacar - Rimuvan Stih (Anakreont_xy RMX)

gangbangsta

0

1443

Jaнуари 21st, 2010, 6:52 pm

gangbangsta Види го последното мислење

Нема нови теми Udarna formacija

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 12, 13, 14 ]

cARTEr-RaP

139

36119

Jaнуари 8th, 2010, 8:51 pm

antifa Види го последното мислење

Нема нови теми RQ:Chista Okolina

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

JoeyStarr

23

7977

Jaнуари 8th, 2010, 8:50 pm

antifa Види го последното мислење

Нема нови теми Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

Pekolniot-TR

100

29657

Jaнуари 7th, 2010, 2:51 am

0Bytes Види го последното мислење

Нема нови теми Black & Yellow - Лажни Стихови (promo)

HiROSHiMA

0

935

Jaнуари 6th, 2010, 9:32 pm

HiROSHiMA Види го последното мислење

Нема нови теми Romski rap!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

KikoMC

19

7290

Jaнуари 5th, 2010, 5:47 pm

HiROSHiMA Види го последното мислење

Нема нови теми Stihoven Kalibar - In Medias Res (album) FREE DOWNLOAD!!

atentator

1

1160

Декември 26th, 2009, 5:37 pm

atentator Види го последното мислење

Нема нови теми Нова Хип Хоп Емисија

BigMc

1

1314

Декември 16th, 2009, 9:20 pm

B.I.G. GIRL Види го последното мислење

Нема нови теми Tri M

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

RikeN

11

4895

Декември 14th, 2009, 10:18 pm

Detal Види го последното мислење

Нема нови теми Легијата нов албум

InSuL

7

2122

Декември 10th, 2009, 1:26 pm

freaky_dicky Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 268 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Нови теми Нови теми    Нема нови теми Нема нови теми    Соопштение Важна тема
Нови мислења [ Популрна ] Нови мислења [ Популрна ]    Нема нови мислења [ Популарна ] Нема нови мислења [ Популарна ]    Важно Заклучена
Нови мислења [ Заклучена ] Нови мислења [ Заклучена ]    Нема нови мислења [ Заклчена ] Нема нови мислења [ Заклчена ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап