Сега е точно : Aприл 30th, 2017, 4:44 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема нови теми HipHop култура - HipHop Culture

HipHop култура, MCing, DJ's, Breakdancing...

Модератори: KikoMC, VOJNIK, nyx, Admins

71

1299

Maрт 25th, 2017, 9:29 am

bellis555 Види го последното  мислење

Нема нови теми Графити - Grafitti

MK: Тука можете да внесувате наши и графити од целиот свет.. EN: Here you can put grafitties from the whole world!

Модератори: Admins, Mods

65

1542

Jaнуари 18th, 2017, 7:08 pm

црнацрна Види го последното  мислење

Нема нови теми Продукција - Production

Прашања, дискусии, и се во врска со продукција.

Модератори: VOJNIK, AGO

12

771

Авдуст 16th, 2012, 2:52 pm

Boban Tasic91 Види го последното  мислење

Нема нови теми DJ-ing

Модератори: VOJNIK, hotsauce

16

72

Maрт 20th, 2012, 3:06 pm

Leg1jata Види го последното  мислењеЧасовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап