Сега е точно : Декември 13th, 2018, 2:04 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2009, 12:21 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
apsolud! Напиша:
абе може да се расипат децата со серијава :lol: :lol:


Серијата не е за деца.
Зато ја даваат на полноќ.
А по правило децата тогаш треба да се в кревет. :)))Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2009, 1:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
gang-lady Напиша:
apsolud! Напиша:
абе може да се расипат децата со серијава :lol: :lol:


мозе да се дорасипат ина4е вака не зш ние од кога прв пат сме заплакеле сме луди хахахаха
хахаха :lol: да да ќе се докрајчиме :lol:

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2009, 1:25 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
THE_LADY_D Напиша:
apsolud! Напиша:
абе може да се расипат децата со серијава :lol: :lol:


Серијата не е за деца.
Зато ја даваат на полноќ.
А по правило децата тогаш треба да се в кревет. :)))
:lol: :lol: епа за жал не сме в кревет ние децава! :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2009, 3:33 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Најбоља цртана серија !

_____________________________
www.myspace.com/demonotmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2009, 3:35 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2005, 12:05 am
Мислења: 126
Најлудиот цртан филм што постоои.

_________________
НИ!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2009, 6:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 6th, 2008, 11:48 am
Мислења: 85
Локација: nekade na ulica
apsolud! Напиша:
THE_LADY_D Напиша:
apsolud! Напиша:
абе може да се расипат децата со серијава :lol: :lol:


Серијата не е за деца.
Зато ја даваат на полноќ.
А по правило децата тогаш треба да се в кревет. :)))
:lol: :lol: епа за жал не сме в кревет ние децава! :)


абе ние можеби сме во кревет ама тоа е широк поим хахахахааа

_________________
Рапот Верно Го Чува ДнС Екипа...(една љубов)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 7th, 2009, 6:57 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
:lol: :lol: срамота! :lol: :lol: хахаха :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 8th, 2009, 5:54 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Прееска глеав на кабловска... топ хааааа :D

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 8th, 2009, 6:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 6th, 2008, 11:48 am
Мислења: 85
Локација: nekade na ulica
apsolud! Напиша:
:lol: :lol: срамота! :lol: :lol: хахаха :)


оти срамота па 21век сме хахахахах

_________________
Рапот Верно Го Чува ДнС Екипа...(една љубов)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 8th, 2009, 7:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
хахахаха :lol: ц ц Ц

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап