Сега е точно : Декември 13th, 2018, 1:18 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: ПОМОШ, ВЕ МОЛАМ :(
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2009, 6:16 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
да не го утнав форумот за рап? :lol:Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ПОМОШ, ВЕ МОЛАМ :(
ТемаИспратено: Авдуст 30th, 2009, 6:19 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Aј бе не сери ти...си праиме муабет шо има везе... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ПОМОШ, ВЕ МОЛАМ :(
ТемаИспратено: Октомври 30th, 2009, 2:49 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" height="344" width="425">
<param name="allowScriptAccess" value="never" />
<param name="allowNetworking" value="internal" />
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JE0-LlozqdU&hl=en&fs=1&" />
<param name="wmode" value="transparent" />
<embed type="application/x-shockwave-flash" allowScriptAccess="never" allowNetworking="internal" src="http://www.youtube.com/v/JE0-LlozqdU&hl=en&fs=1&" height="344" width="425" wmode="transparent" />
</object>

<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" height="344" width="425">
<param name="allowScriptAccess" value="never" />
<param name="allowNetworking" value="internal" />
<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/L7H9iWzeAtQ&hl=en&fs=1&" />
<param name="wmode" value="transparent" />
<embed type="application/x-shockwave-flash" allowScriptAccess="never" allowNetworking="internal" src="http://www.youtube.com/v/L7H9iWzeAtQ&hl=en&fs=1&" height="344" width="425" wmode="transparent" />
</object>

Mc Dudo on cards.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ПОМОШ, ВЕ МОЛАМ :(
ТемаИспратено: Jуни 10th, 2012, 2:29 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 10th, 2012, 2:23 pm
Мислења: 1
A.S.:
Размислувам и јас да си купам по еден бајсикл шпил па затоа сакам да те прашам да ли уште се продаваат карти во Матица?


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап