Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:50 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2010, 5:12 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
c-sativa Напиша:
MC Напиша:
шо ти е бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
шала брат, знам :idea:
у право си
почит
мир!

грев е некој да ти ја посвети песнава... а и грев е да живее типот на иста планета со тебе :D
него, ти брат... добар? -се изгуби послениве 3-4-5-6 месеци :D


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2010, 10:37 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
MC Напиша:
грев е некој да ти ја посвети песнава... а и грев е да живее типот на иста планета со тебе :D
него, ти брат... добар? -се изгуби послениве 3-4-5-6 месеци :D

само ние да не сме грешни пер, другите кој ги т-н-н :mrgreen:
а за губењето...турбуленции брат едно купче...плус работа наваму натаму...ваљда ќе се рапува у новава дваеседесетта :evil:
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 1:28 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Со и фали на песната бе баш си е добра особено она ЧКА БА ЧКА БА ЧКА БА дури почнав да ја сонувам песната поради тоа што еднаш цела ноќ ја вртеа на к-15 (телевизијана). Хахахахахаха се шалам. :lol:
Иначе еден поздрав до вас со песната:
http://www.youtube.com/watch?v=a_0hNv_DPHo
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 4:18 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
Иначе еден поздрав до вас со песната:
http://www.youtube.com/watch?v=a_0hNv_DPHo
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
овоа го направи сега, и се надевам веќе никогаш...за да продолжиме да се сакаме како до моментов, нели... :wink:
ако не...знаеш...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 3:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
хахахахахахахахахахахаха знаев дека така ќе реагираш и затоа го ставив хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаха :lol: :lol: :lol:

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Maј 18th, 2010, 3:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
Песнава нема везе.чкпа чкпа чкпа. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 29th, 2010, 1:40 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Јас ја преместив темата, ова не е рап, за во разно е. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 29th, 2010, 5:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
RaP-RiVaL Напиша:
Јас ја преместив темата, ова не е рап, за во разно е. :)

кааај си бе ривал. жиФ ли си даа

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 1:00 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Едвај, со полесни повреди од фејсбук и денгубење. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Софија Манева - Лигав тип
ТемаИспратено: Јули 30th, 2010, 1:25 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
мислам дека само улогата на "The Last Модератор" го обврзува да џаболебари по форумов :)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап