Сега е точно : Декември 13th, 2018, 12:58 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Има некој???
ТемаИспратено: Maрт 13th, 2010, 10:39 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Чади на љубов овде. Али пошто не осеќам мирис од мал, можда и грешам. :)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Има некој???
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 12:04 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
RaP-RiVaL Напиша:
Чади на љубов овде. Али пошто не осеќам мирис од мал, можда и грешам. :)


Грешиш, грешиш 100% грешиш.

_________________
Кога си сам(а) никој не може да те остави!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Има некој???
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 4:20 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Anita Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
Чади на љубов овде. Али пошто не осеќам мирис од мал, можда и грешам. :)


Грешиш, грешиш 100% грешиш.
греши ли? ок...да си знам ја...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Има некој???
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2010, 4:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Знај си знај си убаво е да си знаеш. :P :mrgreen:

_________________
Кога си сам(а) никој не може да те остави!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Има некој???
ТемаИспратено: Септември 7th, 2010, 1:56 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Додека ги читав вицовите на форумот случајно ми текна за еден виц што мислев дека го имам во компјутерот па решив да го побарам но наместо вицот најдов еден да се рече "интересен" муабет што сум го правела на мирц па си реков да го пастирам, белким ќе го размрдам форумот. :D (иначе на латиница е и е доста големо за да го препишувам на кирилица па ако може да не го бришете) :)
Јас сум бубашвабата :P

<D_E_J_A_N> zdravo zdravo da se upoznamo :)
<BuBaSvaBa> hehe
<D_E_J_A_N> kako se vikas aj ne te zakacam vekje da se zapoznaeme sakas ? jas ne :)
<BuBaSvaBa> emi cim nejkes so me prasuvas :P
<D_E_J_A_N> ti sakas >?
<D_E_J_A_N> ne si od skopje taka ?>
<BuBaSvaBa> hehe
<BuBaSvaBa> loso proceneto
<BuBaSvaBa> sum
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> emi ne e od skopje zbor
<BuBaSvaBa> a so taka mislese deka ne sum
<BuBaSvaBa> hahaha
<BuBaSvaBa> samo poradi toa
<BuBaSvaBa> hahaha
<D_E_J_A_N> ovakoj onakoj
<D_E_J_A_N> :)
<BuBaSvaBa> a od kaj e toj zbor
<D_E_J_A_N> ti deka go kaza
<D_E_J_A_N> a kako se vikas ?
<BuBaSvaBa> ko dedo mi :P
<D_E_J_A_N> stojko se vikas ?
<BuBaSvaBa> samo vo zenska verzija
<BuBaSvaBa> hahaha
<D_E_J_A_N> stojanka ?> :)
<BuBaSvaBa> ti rekov taka mi se vika drugiot dedo
<D_E_J_A_N> milorad mile kako
<BuBaSvaBa> i ako bi bilo spored nego bi bila
<BuBaSvaBa> stojka
<BuBaSvaBa> a ne stojanka
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> stojka se vikas
<BuBaSvaBa> hahaha
<D_E_J_A_N> milo mi e stojka
<BuBaSvaBa> da :P
<BuBaSvaBa> i mene
<BuBaSvaBa> ...
<D_E_J_A_N> :)
<D_E_J_A_N> od koe selo si
<D_E_J_A_N> :)
<BuBaSvaBa> belinbegovo
<D_E_J_A_N> dolno dupeni :)
<BuBaSvaBa> ti
<D_E_J_A_N> jas centae
<BuBaSvaBa> ili ti si od onie golemite gradovi
<D_E_J_A_N> centar
<D_E_J_A_N> sk
<BuBaSvaBa> :P
<BuBaSvaBa> e centar
<BuBaSvaBa> koj centar
<D_E_J_A_N> skopje
<BuBaSvaBa> aaaa
<BuBaSvaBa> milo mi e
<D_E_J_A_N> a ti
<BuBaSvaBa> i kako e tamu
<BuBaSvaBa> znais ja od selo sum pa malku mi e cudno
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> doma si e doma sk si e sk a kaj tebe mirisa li ? :)
<BuBaSvaBa> haha
<BuBaSvaBa> e ne mirisa
<D_E_J_A_N> korne ? :)
<BuBaSvaBa> ova e posebno selo
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> ne mirisa korne :)
<BuBaSvaBa> ni korne
<D_E_J_A_N> ne korne ako go zatnes nosot ?
<BuBaSvaBa> i toa so stipka
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> od kaj da najdam nemam ti ke dades na zaem ako idam tamu
<BuBaSvaBa> ke dadam nema problem
<BuBaSvaBa> darezlivi sme nie
<D_E_J_A_N> a kako ti e imeto kako te vikaat
<BuBaSvaBa> stoja
<D_E_J_A_N> masko ako si ne kazuvaj ako se plasis jas se vikam dejan
<D_E_J_A_N> a kolku
<D_E_J_A_N> god si
<BuBaSvaBa> ne sum masko uzivaj :P
<BuBaSvaBa> inaku mala sum
<D_E_J_A_N> dobro a kolkava si
<BuBaSvaBa> metro i zelba za rastenje :P
<D_E_J_A_N> ja ne ti gi zemam godinite ne se sekiraj ne mozam
<D_E_J_A_N> a godini 11 ? :)
<BuBaSvaBa> aaa baba mi mi vikase se kazuj samo godini ne
<D_E_J_A_N> ajde
<D_E_J_A_N> dobro
<D_E_J_A_N> imas nad 18 ili pomalce ?
<BuBaSvaBa> pomalce
<D_E_J_A_N> dobro
<D_E_J_A_N> a kako se vikas milena ?
<BuBaSvaBa> ne be ti rekov stojka
<D_E_J_A_N> dobro stojka
<D_E_J_A_N> aj da castis kafe moze ?
<BuBaSvaBa> tursko moze
<BuBaSvaBa> ?
<D_E_J_A_N> moze
<D_E_J_A_N> ako go prais ti
<BuBaSvaBa> vazi
<BuBaSvaBa> aj idi za belinbegovo
<BuBaSvaBa> samo zemi si stipka oti nasite se potrosija
<D_E_J_A_N> aj ke idam daj mob da se slusneme prvo moze ?
<BuBaSvaBa> mob
<BuBaSvaBa> sto e toa
<BuBaSvaBa> ?
<D_E_J_A_N> mobilen
<BuBaSvaBa> aaa
<BuBaSvaBa> emi kaj nas uste ne stignale tie
<BuBaSvaBa> znais nie sme malku zaostanati vo modata
-
D_E_J_A_N is [email protected] * DEJAN
D_E_J_A_N on #skopje #macedonia
D_E_J_A_N using *.undernet.org The Undernet Underworld
D_E_J_A_N End of /WHOIS list.
-
<D_E_J_A_N> tesko da ste aj dobro
<BuBaSvaBa> sme be veruj
<D_E_J_A_N> veruvam deka ke me baknes :)
<BuBaSvaBa> ja ne bi veruvala
<D_E_J_A_N> :)
<D_E_J_A_N> aj veruvaj
<D_E_J_A_N> :)
<D_E_J_A_N> daj mi adresa da dojdam sakas ?
<BuBaSvaBa> ama nie nemame tuka adresa site si se znaeme
<BuBaSvaBa> taka da dojdi i prasaj za stojka kaj zivee i ke ti kazat
<D_E_J_A_N> jakata stojka kaj e ? :)
<BuBaSvaBa> e taka
<BuBaSvaBa> gledas kak si znaes se :P
<D_E_J_A_N> plavusa da ne e ?
<D_E_J_A_N> :)
<BuBaSvaBa> da so crn koren
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> nejku plavusi :)
<BuBaSvaBa> epa nisto togas
<D_E_J_A_N> nisto
<BuBaSvaBa> si skrati maki da ides do belinbegovo
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> ke se farbas :)
<BuBaSvaBa> aaa ne
<BuBaSvaBa> mnogu se skapi farbite
<D_E_J_A_N> aj ma imas pari ti
<D_E_J_A_N> imas face book ?
<BuBaSvaBa> emi facebook ot ne mi dava pari
<D_E_J_A_N> ne ti dava nego dali imas ?
<BuBaSvaBa> aaaa
<BuBaSvaBa> haha
<BuBaSvaBa> nemam nema
<BuBaSvaBa> m
<D_E_J_A_N> bubacki ako imas ne mi trebaat :)
<BuBaSvaBa> eeee pa ti sega me razocara
<BuBaSvaBa> pa samo toa imam :\
<BuBaSvaBa> bas steta
<BuBaSvaBa> a gratis ke ti dadev
<D_E_J_A_N> buba svaga na sto te potsekja ?> :)
<D_E_J_A_N> na bumbar :)
<D_E_J_A_N> bumbar ne ide bez buba svaba neli ? :)
<BuBaSvaBa> ide be kako ne ide
<D_E_J_A_N> epa ajde
<D_E_J_A_N> dojdi
<D_E_J_A_N> da castis sokce moze ?
<BuBaSvaBa> ne be
<BuBaSvaBa> kakvo sokce
<BuBaSvaBa> samo mleko
<BuBaSvaBa> :P
<D_E_J_A_N> epa limonada :)
<BuBaSvaBa> ne be samo mleko
<BuBaSvaBa> i to od mojata krava
<D_E_J_A_N> ako prais cokoladno da e ?
<BuBaSvaBa> ne be kakvo cokoladno zabite so kariesi ti se polnat od cokoladoto
<D_E_J_A_N> ako daj ti za mene takvo ti obicno ako si zensko ako
<BuBaSvaBa> ako be
<D_E_J_A_N> daj face book ke idam ako sakas ?
<BuBaSvaBa> nemam be covek
<D_E_J_A_N> epa msn nesto ?
<BuBaSvaBa> ni takvo nesto nemam
<BuBaSvaBa> ne mi napravile
<D_E_J_A_N> deka si prijatna aj kako sakas
<BuBaSvaBa> taka sakam
<D_E_J_A_N> dobro fala sepak
<BuBaSvaBa> nisto poveli pak
<D_E_J_A_N> za muabetov
<D_E_J_A_N> ne moze da se najde nekoj nekoja tesko za razgovor
<BuBaSvaBa> znam
<D_E_J_A_N> zatoa baram ali ako vikas nemas dobro ili ne sakas da dades ti si znaes
<BuBaSvaBa> ja si znam
<BuBaSvaBa> ama sepak nemam
<BuBaSvaBa> :\
<D_E_J_A_N> naprai da imas :)
<BuBaSvaBa> e neznam kako se prau
<BuBaSvaBa> prai de
<D_E_J_A_N> idam pa se gledame cao pozdrav do tebe
<D_E_J_A_N> stojka :)
<BuBaSvaBa> pozdrav ...

_________________
Кога си сам(а) никој не може да те остави!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Има некој???
ТемаИспратено: Септември 8th, 2010, 1:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
скршивте муабет...:D

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Има некој???
ТемаИспратено: Септември 12th, 2010, 10:58 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Јас мислам дека за да го размрдаш форумот, можш да напишиш нешто во врска со рапот, дека после се, ова е рап форум, не Бадијала, Кајгана итн. Овие се споредни теми, а најактивни.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап