Сега е точно : Декември 13th, 2018, 1:15 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Што Највисе Пијат Раперите!!!!!????
ТемаИспратено: Jaнуари 13th, 2010, 7:34 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Шпиритус :shock:


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Што Највисе Пијат Раперите!!!!!????
ТемаИспратено: Jaнуари 14th, 2010, 3:06 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
c-sativa Напиша:
Шпиритус :shock:


:lol: :lol: јас на пример ,се лечам од шпиритус во локалниот центар...и тамо ме лечат На Големо! :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Што Највисе Пијат Раперите!!!!!????
ТемаИспратено: Jaнуари 14th, 2010, 5:51 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
dzole Напиша:
c-sativa Напиша:
Шпиритус :shock:


:lol: :lol: јас на пример ,се лечам од шпиритус во локалниот центар...и тамо ме лечат На Големо! :lol: :lol: :lol: :lol:

каде е тој локален центар бе пеер? сакам и ја :oops: :roll: :mrgreen:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Што Највисе Пијат Раперите!!!!!????
ТемаИспратено: Февруари 8th, 2010, 3:53 pm 
Отсутен

Регистриран: Декември 4th, 2007, 5:20 pm
Мислења: 17
Локација: old dojran bloodz
pijam se so ima na menito :lol:

_________________
Talkin that shit behind my back, dirty mackin
tellin your boys that I'm on crack
I just don't give a fuuuuuck!!
So put my tape back on the rack
Go run and tell your friends my shit is wack
I just don't give a fuuuuuck!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап