Сега е точно : Декември 13th, 2018, 2:08 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Финта - нов забавен МКД портал!
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2011, 1:26 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 2nd, 2011, 1:14 am
Мислења: 1
Здраво, драго ми е што имам можност да ви го презентирам новото наше дело, мое и на другарче. Еве нешто накратко за сајтот:
http://www.fintamk.com - Нов македонски интернет портал кој на корисниците им овозможува лесен пристап кон корисни туторијали, спуштање на најнови филмови, игри, програми и музика. Секако пред се, забара која меѓу другото подразбира играње на најактуелните online игри.
Сајтот е нов, беше официјално пуштен во етер вчера. Мило ми е доколку ви се допадне.
Проверете - нема да зажалите! :)

http://www.fintamk.com - бујрум! :)


СликаКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Финта - нов забавен МКД портал!
ТемаИспратено: Maј 29th, 2011, 1:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
Интересен е на изглед :)

_________________
Кога си сам(а) никој не може да те остави!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап