Сега е точно : Jaнуари 24th, 2019, 12:26 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 2nd, 2009, 3:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 23rd, 2009, 3:33 pm
Мислења: 14
Локација: Valandovo
Чак Норис еднаш бил на Марс...И од тогаш нема знаци на живот...


_________________
ÐąNĜعŖǿŤ


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 5th, 2009, 5:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2005, 1:31 pm
Мислења: 1356
ЧАК НОРИС МУ ИМА УДРЕНО ШАМАР НА КАСПЕР


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Ova e Funky ( Dj Pozitiv Remix ) 2008 Video

http://www.youtube.com/watch?v=dRBEh73jNjE


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 5th, 2009, 8:35 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Чак Норис е причината зошто Осама Бин Ладен се крие :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 5th, 2009, 8:45 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Кога Чак Норис сака јајце,ја отвара кокошката
Само Чак Норис може да го допре MC Hammer
Пулсот на Чак Норис се мери со РИХТЕРОВА СКАЛА
Годзила е јапански филм создаден после посетата на Чак Норис во Токио
Љубовта не боли ,туку Чак Норис
:twisted: :twisted:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 6th, 2009, 2:13 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
mamli Напиша:
ЧАК НОРИС МУ ИМА УДРЕНО ШАМАР НА КАСПЕР


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: е се измочав од смеење на овоа....уште пробувам да замислам како изгледа тоа... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2009, 7:31 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Сестра му на Чак Норис ја изгубила невиноста. Чак Норис ја нашол и и ја вратил. :D

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2009, 8:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
freaky_dicky Напиша:
Сестра му на Чак Норис ја изгубила невиноста. Чак Норис ја нашол и и ја вратил. :D

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2009, 9:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
mamli Напиша:
ЧАК НОРИС МУ ИМА УДРЕНО ШАМАР НА КАСПЕР


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Хахаххахахахахахахахахахахаххахахахахахахах...е ова е крајност..алал нека ти е брат...ова беше крајот... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2009, 10:13 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Чак Норис му има удрено шамар на Боки 13, потоа Боки му рекол „А сега плесни ми по газето, срцка“ :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2009, 10:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
хахахааххаа :lol:
иначе џака има песна Чак Норис кој го слуша нека ја чуе има факти :lol: ж
вика чак норис може да убие две камења со една птица :lol: :lol:

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап