Сега е точно : Aприл 20th, 2024, 3:24 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 28th, 2006, 11:37 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 26th, 2006, 6:36 pm
Мислења: 66
Локација: E ja kaj sum vie ne sakate da bidete!
Da ne bese textov ne znaev dali ke go najdev vistinskiot pat vo zivotot. :D Znaci sega koga ke izlezam nadvor zeam pistol i zeam da sitkam droga. Aj valjda ke znam da uspeam u biznisot ko vas pa na kraj mesto avion da si zeam podomornica. Aj ako ne ve mrzi pisete u so e tajnata za vakov uspeh. Znam deka eden del e idenje u zatvor e sega za drugoto.....


_________________
Im not retarded thank you very much.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 29th, 2006, 1:23 am 
brat... drogiranje.. ubivanje..ebenje kurvi... pa i ti pa.. use prasues ebate... pistolot zimas i metak u glaa na sekoj na koj so ke naletas.. i onaka u zatvor si faca posle.. tamu ke si pojse od cajkanite.. :lol: :lol: :lol: toa treba ako saas da si ko dudo i gjoc mafijas ebate :lol: :lol: a inace stvarno ova bar za 1va lektira da ni bese.. nemase da treba ilijada i odiseja da gi citam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne deka jas ke gi citam ustvari.. znam za sto se raboti go gledav "Troja" ne za drugo nego radi bred pit valjda prikaznata e slicna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 29th, 2006, 2:25 am 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
cela si iscukana ti

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 29th, 2006, 2:57 am 
a ti sega dozna :?: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 1st, 2006, 10:15 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
girlll Напиша:
brat... drogiranje.. ubivanje..ebenje kurvi... pa i ti pa.. use prasues ebate... pistolot zimas i metak u glaa na sekoj na koj so ke naletas.. i onaka u zatvor si faca posle.. tamu ke si pojse od cajkanite.. :lol: :lol: :lol: toa treba ako saas da si ko dudo i gjoc mafijas ebate :lol: :lol: a inace stvarno ova bar za 1va lektira da ni bese.. nemase da treba ilijada i odiseja da gi citam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne deka jas ke gi citam ustvari.. znam za sto se raboti go gledav "Troja" ne za drugo nego radi bred pit valjda prikaznata e slicna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Interesna kniga e Ilijada be sho ti e :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 5th, 2006, 2:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 23rd, 2006, 11:44 pm
Мислења: 384
Локација: prilep
:D

_________________
SAKAJ DA TE SAKAAT,MRAZI DA TE PRAZAAT,PLUKAJ DA TE PLUKAAT,
EDNOSTAVNO (NEPRAVI GO TOA SO NE SAKAS DA TI GO PRAVAAT)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 5th, 2006, 7:03 pm 
Dudo_Kozle Напиша:
girlll Напиша:
brat... drogiranje.. ubivanje..ebenje kurvi... pa i ti pa.. use prasues ebate... pistolot zimas i metak u glaa na sekoj na koj so ke naletas.. i onaka u zatvor si faca posle.. tamu ke si pojse od cajkanite.. :lol: :lol: :lol: toa treba ako saas da si ko dudo i gjoc mafijas ebate :lol: :lol: a inace stvarno ova bar za 1va lektira da ni bese.. nemase da treba ilijada i odiseja da gi citam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne deka jas ke gi citam ustvari.. znam za sto se raboti go gledav "Troja" ne za drugo nego radi bred pit valjda prikaznata e slicna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Interesna kniga e Ilijada be sho ti e :)

STA TI JE BE BOLAN!!!!!!!!! :D:D:D :lol: eh stvarno sum epten iscukana.. c c c greF :P


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 5th, 2006, 11:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
girlll Напиша:
Dudo_Kozle Напиша:
girlll Напиша:
brat... drogiranje.. ubivanje..ebenje kurvi... pa i ti pa.. use prasues ebate... pistolot zimas i metak u glaa na sekoj na koj so ke naletas.. i onaka u zatvor si faca posle.. tamu ke si pojse od cajkanite.. :lol: :lol: :lol: toa treba ako saas da si ko dudo i gjoc mafijas ebate :lol: :lol: a inace stvarno ova bar za 1va lektira da ni bese.. nemase da treba ilijada i odiseja da gi citam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ne deka jas ke gi citam ustvari.. znam za sto se raboti go gledav "Troja" ne za drugo nego radi bred pit valjda prikaznata e slicna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Interesna kniga e Ilijada be sho ti e :)

STA TI JE BE BOLAN!!!!!!!!! :D:D:D :lol: eh stvarno sum epten iscukana.. c c c greF :P

NEDA SI IZCUKANA TI SI MALA BUDALA BUDALA BUDALA BUDALA BUDALA BUDALA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 6th, 2006, 1:34 am 
ja iscukana.. ne be so ti e... mene tetka.. tebe? :lol: :lol: ej ostajte me patam od napad na MALKUTE NERVONI sto gi imam u ovaa tikvava SO CALLED glava.. :D:D:D eh.. aj bolje da se gasam ja.. popametna sum odkako ke odspijam prvo :D aj see ya tommorow..


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 7th, 2006, 6:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 3rd, 2004, 2:53 pm
Мислења: 328
Локација: KozleCREW
eh beshe toa vreme koga praevme takvi raboti so dudo .. ama sea ne prajme :( pomina toa :( skarani sme:(

_________________
www.myspace.com/dllabokatraga


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап