Сега е точно : Maрт 28th, 2024, 10:23 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Порака
 Наслов на мислењето: za smizlite...
ТемаИспратено: Авдуст 8th, 2007, 4:22 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 8th, 2007, 8:35 pm
Мислења: 154
Локација: Skopje
Abe...Nat be... i site drugi MCinja i raperi u JBT...ne se zalte...JA SUM U PRIVATNA! KAJ SMZILI ZENSKITE,MASKITE PEDERI I SITE RAZGALENI! NIKAD NEMA DA GI OPRAAM!:D


_________________
** ЧЛЕНОТ Е БАНИРАН **


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 31st, 2007, 5:59 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 7th, 2005, 8:14 pm
Мислења: 193
Локација: Kozle, Skopje
MackO Напиша:
girlll Напиша:
meSEXA :lol: :lol: :lol: lele so glupost tresnav :oops: :D :lol: :lol: ROFL!!!hihihi :D iance.. neznam koj gavol me pikna u jbt.. mozda sudbinata me prati za da im gi istrebam smizlite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FALA BOGI IMA NEKOJ KOJ KE MI POMOGNE DA GI TREBAM TIE SRDLIVITE GADNI SMIZLI I KREMCI ZASO NE GI PODNESUVAM!!!!!!!!!!!!!


сакам само да ебам шмизли зошто врескаат посебно добро....она нивното нели.WoooOooooOOOOooooW.
hehe

_________________
everything you do,
you do just for you!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 16th, 2008, 10:30 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
zakon vic ali nemora da znaci deka site se takvi ja sum sea treta godina tamu pa ne vikam JBT be lileeeeee :D a i ne samo jas ima i mnogu drugi sto ne vikaat taka toest ne se smizli ali za zal se mal broj taka da vo jbt vrie od smizli i koga ke gi poglednes neznaes sto da pravis dali da places ili da se smees :D. Osven toa sto vrie od smizli pocnaa i maskite taka da se odnesuvaat na primer Boki-13 nejkam da navredam nekoj a osobeno ne Boki-13 bidejki covekot svarno si e zakon. Spored mene JBT e magnet za smizli i za zenski i za maski.... :D :D :D

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 16th, 2008, 9:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
vali Напиша:
MackO Напиша:
girlll Напиша:
meSEXA :lol: :lol: :lol: lele so glupost tresnav :oops: :D :lol: :lol: ROFL!!!hihihi :D iance.. neznam koj gavol me pikna u jbt.. mozda sudbinata me prati za da im gi istrebam smizlite :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

FALA BOGI IMA NEKOJ KOJ KE MI POMOGNE DA GI TREBAM TIE SRDLIVITE GADNI SMIZLI I KREMCI ZASO NE GI PODNESUVAM!!!!!!!!!!!!!


сакам само да ебам шмизли зошто врескаат посебно добро....она нивното нели.WoooOooooOOOOooooW.
hehe



Isto mislenje...

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап