Сега е точно : Авдуст 21st, 2019, 6:36 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: BFH - Don Klasiko
ТемаИспратено: Октомври 26th, 2012, 4:44 pm 
Отсутен

Регистриран: Декември 15th, 2005, 1:48 pm
Мислења: 117
Локација: Bitola
http://www.youtube.com/watch?v=tqTnOyHB ... e=youtu.be


_________________
B.F.H ekipa SINE (boyzfromthehood)
(nasty,drifter,metod)
www.myspace.com/bfhboysfromthehood
www.boyzfromdahood.ning.com


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап