Сега е точно : Октомври 15th, 2019, 7:07 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Семпл на на раце горе од саф
ТемаИспратено: Декември 7th, 2012, 1:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Декември 7th, 2012, 1:19 pm
Мислења: 1
Дали некој знае кој е семплот на почетокот на раце горе од саф, некоја стара македонска песна е ама точно незнам. поздравКон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап