Сега е точно : Авдуст 21st, 2019, 7:40 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: 100 kila ft Slatkaristika ?
ТемаИспратено: Декември 28th, 2012, 2:14 am 
Отсутен

Регистриран: Декември 28th, 2012, 1:37 am
Мислења: 4
Спотот на 100 Кила можете да го прегледате во продолжение, на 2:25 сек. ќе видите испишано “Хвала Слаткаристика”. Може да се видат и коментарите на истото видео каде многу љубители на оваа музика пишуваат се најдобро за Слаткаристика и го поздравуваат 100 Кила. Во иднина можеби и ќе следува соработка помеѓу овие двајца соседни рапери.

Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Majestic-12 [Bot] and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап