Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:36 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4
Автор Порака
 Наслов на мислењето: zbor dva za SLAVE:)
ТемаИспратено: Декември 1st, 2006, 4:29 pm 
Отсутен

Регистриран: Септември 20th, 2005, 1:43 am
Мислења: 12
Vojnik neznam za tutori ali i ja bi poparal pari da im prdnam u pesna :))
Slave e najzakon coek i prasaj niz grad na pr. sea za GURU za KOLKU PARI se pojavi:)da ti olesnam ke ti kazam ja:) ZA IC BRAT.
Ne deka mi e bratuced ali Slave e eden od naj pozitivnite luge kako i za rabota so se tice skrecuenje taka i kako licnost.
A so se odnesuva do topikov za risto i mozaik ....pocit za lugeto za ona sto go praele dali toa bilo za nekoj loso ili ne ili dali e komercijalno ili ne.


_________________
suck my dick!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 16th, 2006, 3:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 14th, 2006, 2:37 pm
Мислења: 160
na THE MOST WANTED najbolje e opisan RISTO BOMBATA, ali so ima frizura covekot..........

_________________
na so ti licam be


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Mosaiqe- Risto Bombata & Kuceska Tenija (Gard) and Basbu
ТемаИспратено: Jaнуари 5th, 2010, 5:52 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 5th, 2010, 5:27 pm
Мислења: 22
Мозаик, има нешто на YouTube, значи закон се со вокалот од Чиста Околина (Скелекус Скас).
И за Ристо Бомбата, значи чоекот си правел заебанција за да ве развесели. А за овие другиве не сум слушнал...

_________________
Hip Hop Elements:
[Graffiti] [Rap] [Breakdance] [Beatbox] [Scratching / DJ]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Mosaiqe- Risto Bombata & Kuceska Tenija (Gard) and Basbu
ТемаИспратено: Февруари 8th, 2010, 8:21 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 8th, 2010, 8:16 pm
Мислења: 1
На ви Бумбикс пошто ретко кој ги знае (генијален бенд, со уште погенијални текстови)

http://rapidshare.com/files/176793302/B ... _Mirot.rar

И Мозаик ;)

http://rapidshare.com/files/304050230/Mosaique.rar


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Mosaiqe- Risto Bombata & Kuceska Tenija (Gard) and Basbu
ТемаИспратено: Февруари 9th, 2010, 7:04 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
сум се испосрал на ова тема ко дете гледам. Машала. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап