Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:35 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 24th, 2008, 5:08 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
HipHopLady Напиша:
Нај лоша трака ли?Појма неам :roll: Оби4но по4етниците праат глупи траки (без навреда и јас сум по4етник) ееехауехаухеахеаухе


Да оби4но по4етниците , али има рапери шо снимат 2-3 години , а можат да му носат вода на некој со една трака. :)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2008, 1:11 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
RaP-RiVaL Напиша:
HipHopLady Напиша:
Нај лоша трака ли?Појма неам :roll: Оби4но по4етниците праат глупи траки (без навреда и јас сум по4етник) ееехауехаухеахеаухе


Да оби4но по4етниците , али има рапери шо снимат 2-3 години , а можат да му носат вода на некој со една трака. :)


Taka E.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2008, 3:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
Crash Mc Напиша:
HipHopLady Напиша:
Нај лоша трака ли?Појма неам :roll: Оби4но по4етниците праат глупи траки (без навреда и јас сум по4етник) ееехауехаухеахеаухеЗарем почна да снимаш чим се нарекуваш почетник?
Хехе или грешам!!?Озбилоност или заебанција?

_________________
Moжеби се загина,можеби тоа време стварно мина,можеби стварно се ми висеше на конец од пајажина,но јас сум таа што сум,јас сум таа Мартина..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2008, 3:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 24th, 2008, 9:43 pm
Мислења: 43
Локација: Природна =)
RaP-RiVaL Напиша:
HipHopLady Напиша:
Нај лоша трака ли?Појма неам :roll: Оби4но по4етниците праат глупи траки (без навреда и јас сум по4етник) ееехауехаухеахеаухе


Да оби4но по4етниците , али има рапери шо снимат 2-3 години , а можат да му носат вода на некој со една трака. :)Така си е.Не викам дека не е така.Ама вие мн сфакате ЗДРАВО ЗА ГОТОВОмфорумите се за искажување мислења а не се судрување и доведување до конфликти

_________________
Moжеби се загина,можеби тоа време стварно мина,можеби стварно се ми висеше на конец од пајажина,но јас сум таа што сум,јас сум таа Мартина..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2008, 4:04 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
А по шо закљу4и дека ти фаќам кусур за последното мислење ?

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Јули 25th, 2009, 4:56 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 25th, 2009, 4:47 pm
Мислења: 19
Локација: Скопје, Македонија
Detal Напиша:посетете ја www.eSnips.com/user/aCemaFia и слушајте ги песните на 'аЦе маФиа, исто така слушнете ја новата песна на 'аЦе маФиа: ,,Демонот,, од новиот хорор рап албум ,,Почуствувај го ОганоТ - Дојди во ПеколоТ 2009/10: http://www.esnips.com/doc/448725c3-e9f2 ... ---Demonot


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Јули 25th, 2009, 6:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Хаха аце мафија сам си се пријави во најлоши траки !! топ еј!

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 1:08 pm 
Отсутен

Регистриран: Декември 4th, 2008, 8:17 pm
Мислења: 15
У право сте срање се сите на снупи мс али има една добра со аго со му е-сакаш ли да бидеш рапер така нешо!!пишете на youtube - seven boys-hip hop стварно местово им е за топиков само што треба посебен за нив!!респекаЦ!!ПОзз

_________________
SANTOS


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 7:07 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
АЦЕ е закон! си се пријави сам браво браво !

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 7:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
Santos Напиша:
У право сте срање се сите на снупи мс али има една добра со аго со му е-сакаш ли да бидеш рапер така нешо!!пишете на youtube - seven boys-hip hop стварно местово им е за топиков само што треба посебен за нив!!респекаЦ!!ПОззнебе јас би муго додел местото на аце мафија чоечки дечкото се бори за најлош мс во историјата долго време , зошто да немуго дадеме и медал би му дал за најлош мс

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап