Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:35 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Авдуст 26th, 2009, 7:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
BigMc Напиша:
Santos Напиша:
У право сте срање се сите на снупи мс али има една добра со аго со му е-сакаш ли да бидеш рапер така нешо!!пишете на youtube - seven boys-hip hop стварно местово им е за топиков само што треба посебен за нив!!респекаЦ!!ПОззнебе јас би муго додел местото на аце мафија чоечки дечкото се бори за најлош мс во историјата долго време , зошто да немуго дадеме и медал би му дал за најлош мс

не бе... шо збориш глупости... ако на него му доделиме награда "Најлош МС", на Глоријан шо ќе му доделиме? :D


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Авдуст 26th, 2009, 8:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
:P

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Декември 14th, 2009, 10:01 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
А дринк Тим знаете ли ги :D

_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Декември 14th, 2009, 10:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
АцЕ мафиа...хаха...леле човече...вие не знаете колку сум се смеел коа глеав на јутуб...ахахахаххахахах... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Значи врв му е онаа ,,Ќе те тепам,,!!! леле човече се превртев од смеење...!!!

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Декември 14th, 2009, 11:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Ige Напиша:
АцЕ мафиа...хаха...леле човече...вие не знаете колку сум се смеел коа глеав на јутуб...ахахахаххахахах... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Значи врв му е онаа ,,Ќе те тепам,,!!! леле човече се превртев од смеење...!!!


пер ја плачев коа ја слушав :D :D :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Декември 14th, 2009, 11:10 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
MC Напиша:
Ige Напиша:
АцЕ мафиа...хаха...леле човече...вие не знаете колку сум се смеел коа глеав на јутуб...ахахахаххахахах... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Значи врв му е онаа ,,Ќе те тепам,,!!! леле човече се превртев од смеење...!!!


пер ја плачев коа ја слушав :D :D :D


БрАт...нз...тоа беШе ВРВ !!! :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Декември 14th, 2009, 11:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
еве ти нешо "поквалитетно" oд него... ХАРДКОР !!! пее типот за улица, за животот...

http://www.youtube.com/watch?v=5YwjH1emYw4
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Декември 14th, 2009, 11:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
БраТ ова е МоментОт..ремек Дело...!!! :D :D :D :D :D


_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Декември 15th, 2009, 11:34 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
„Аце мафијаа и тебе ќе те тепам“ - ѕвер!

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Najlosi traki na rap artosti vo Makedonija
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2010, 8:11 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 5th, 2010, 6:17 pm
Мислења: 11
По мое мислејне најлош артист е Seine 92.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап