Сега е точно : Aприл 23rd, 2024, 11:24 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 6th, 2005, 8:26 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 10:28 pm
Мислења: 1048
Локација: Silitus - The Power od Divinity
looooooooool nemozev site da ve iscitam ali vo princip ja vidov celata zamisla i ideja.... na forumov site davate/me nekakvi idei, no pak ke kazam... na forumov site ste jaki na zborovi no nikogas ve nema na delo.. probuvate i smisluvate nesto sto i samite ste svesni deka nema da uspee. i ako mislite deka moze, nefatete se pa ke zborime, a vaka samo so idei davanje e trosenje na vreme samo ... toa sto nikoj nema da dade nisto zatoa sto site sakaat bratstvo edinstvo, a nikoj ne go dava (e toa e fakt). taka da otvarate tema, za kolku da se ima za zborenje ... moe NAJREALNO MISLENJE E ..... ZBORI ZA ONA STO E REALNO I VOZMOZNO A NE ZA ONA STO NE MOZE DA OPSTOI NI KAKO IDEJA ....


_________________
Nokniot Cuvar na Denovnata Psiha - samo Edna Bolno Izduvana Psihoptska Rastroena Licnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 6th, 2005, 9:08 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
TOCNO TAKA !

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 7th, 2005, 12:51 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2004, 12:31 am
Мислења: 894
Локација: Tetovo , Brooklyn
i ja se soglasuam so Dok , poso ova se za nas mnogu ne realni sranja , tesko deka i nekad ke uspeat , so znaci bolje da se drzime na tema so e na mesto otkolku so vakvi "filmanja"...bez nikakva navreda ama toa e fakt i toa e realnosta vo koja sme...nekoj se ubiva za 10 denari vie ke pravite fond za rap0t... :?:

_________________
I'll be Brooklyn till i die!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 7th, 2005, 3:25 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 20th, 2005, 1:52 am
Мислења: 45
Локација: kaj tretiot semafor na peshachkiot
nyx alal da ti e be.....pameten si u pichku materinu...ne deka nesho sakam da te navredam ama..tresesh......kako prvo idejava ne e nevozmozna tuku e lesno ispolniva tuku temata e pushtena radi cista proverka koj e spremen da odvoi kolku tolku pari za da se naprai nesho...svakjash ili ne??? ama spored tvoite mislenja ne veruvam deka ni da se ostvari ova deka ti kje dadesh ni ebeni 5 denari ......prijatno

_________________
Fuck you and your motherfuckin' mama


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 7th, 2005, 1:13 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2004, 12:31 am
Мислења: 894
Локација: Tetovo , Brooklyn
I da znaesh deka mi e alal , btw tebe po imeto ti se glea kolku si pameten , kao vtoro ne ti se obrativ na tebe zatoa ne me stavaj u usta...plus bidi siguren deka nema da dadam.Zatoa sto odnapred gi znam posledicite na toa so ke se desi koa bi se davale pari za takvo nesto...dzabe tropash gluposti koristi go malce toa mozocheto so go imas u glavata (ako eventualno go imas).
ajt sea oladi malce i cekaj drugi mislenja poso ova e forum i sekoj si ima pravo na svoe mislenje...ako si ja otvoril ti temata ne treba ti da sudish koj sto ke kaze...kapish?

_________________
I'll be Brooklyn till i die!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 7th, 2005, 9:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 20th, 2005, 1:52 am
Мислења: 45
Локација: kaj tretiot semafor na peshachkiot
posho ochigledno vo privaten zivot si tokmak,a kako sho gledam i vregjanjava ti odat od raka da ti objasnam dve tri raboti koi sho tatko ti(ako znaesh koj ti e) ne ti gi kazal dodeka si rastel za da ti porasne i mozokot: kako prvo sine vregjanjeto na odredena lichnost za kogo ne znaesh apsolutno nishto e samo ishod na toa kolku si zaostanat vo psihata t.e. nakratko kazano malogragjanec, dosta e toa od lichni aspekti ideme sea od strana na temava: JAS izgleda zaludno se trudam da go dignam rapot na ugledno nivo koga ti i ostanati oloshi kako tebe so samata tvoja lichnost i vashata pretstava za poshirokata javnost na rapot dava odvrakjanje na lugjeto od rapot i takviot zivot i se okolu toa....zatoa mali...ako nesakash da mi pomognesh na rapot NE MU ODMAGAJ!!! "kapish"??? daleku si ti od toa nivo za nekoj da te nareche raper,svati! Ne sum jas toj sho treba da sudi koj da bide raper ,koj ne ama najiskreno od takvite kako tebe mi se povrakja + ne se pravi psihichki jak zatoa sho ne si! i odsega izbegavaj jadenje gomna za nekogo tuku ednostavno ako ne ti se svigja lichnosta,temata,razgovorot...teraj si po patot KAMENOT SHO GO FRLASH MOZE DA TI SE VRATI!!!! "kapish"?................odzdrav

_________________
Fuck you and your motherfuckin' mama


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 8th, 2005, 12:11 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2004, 12:31 am
Мислења: 894
Локација: Tetovo , Brooklyn
prvo ja ne rekov deka ne sum malogragjanin so visoko obrazovanie t.e. fakultet , vtoro neznam so me staash tolku u usta izlea ti se svigjam neli? kolku sum psihicki jak tolku sum i fizicki.Za toa deka ja ne doprinesuam za rapot da se digne na povisoko nivo nema potreba na tebe da ti objasnuvam kako stojat rabotite od moja gledna tocka...nekoj znae a ti ne ni mora da znaesh za so sum doprinel ja ili ne...inaku maliot ima 21 godina , pretpostavljam deka si use eden kopilj so ne cul poishe od 2pac u zivotot i ovde neso drzi lekcii za toa kako treba rapot da izgleda u makedonija....
aj molimte poshtedi me od sledni postovi i ne me stavaj u usta zaludno.
ok?!
p.s. kaj najde u prviot moj post deka sum te navredil licno tebe be moron?!?!
aj odjebi i tolku od mene. :!:

_________________
I'll be Brooklyn till i die!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 8th, 2005, 7:35 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
daj be prekinete so sranjava...c c c znaci nema topic nekoj da ne se skara...>!

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 9th, 2005, 5:25 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 29th, 2004, 12:41 am
Мислења: 237
Е ако де , сеир ке пукаме :)

_________________
!! Bombing 4 Peace IS Like Fucking 4 Virginity !!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 10th, 2005, 4:57 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 10:21 pm
Мислења: 73
Локација: nema
Ne biva temava beshe ednash neshto slicno ama ajt otide nishto uzjivajtem kulirajte se ke si bide samo vreme si treba a ke se najdat pravite lugje ajt

_________________
I m BACK and I m not Hapy !!!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап