Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:35 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 1st, 2009, 3:47 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
епа извинте ок позз


_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 26th, 2009, 2:16 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 24th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 57
Локација: f kafana
Код:
ПИШИ НА КИРИЛИЦА

_________________
epa vaka :
na ti go prvo sredniov prst
pa posle zemija cela raka


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 14th, 2009, 5:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
ударна формација најдобри

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2009, 6:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
кога излезе албумот, го отепаф слушање, имаат многу убајјјј песнииииииии:D:D поздрав до нив и големо браво, напредуват :D иихиххи :lol:

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 23rd, 2009, 3:33 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 23rd, 2009, 3:29 am
Мислења: 34
Локација: gradot na poroci
ударна формација.....Шо да кажам...пијаници :P :P :P

_________________
potpis data pijam voda


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 3rd, 2009, 11:38 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 2nd, 2005, 1:18 am
Мислења: 56
Локација: ПРИЛЕП ЕБАГО ! ! !
кое е бе ова Лидево несто многу познато ми делува? :D

_________________
Онај кој мисли дека има 10 другари...

НЕМА НИТУ ЕДЕН!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 6th, 2009, 8:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 23rd, 2006, 11:44 pm
Мислења: 384
Локација: prilep
со да казам ке излазам затоа нисто не казувам

_________________
SAKAJ DA TE SAKAAT,MRAZI DA TE PRAZAAT,PLUKAJ DA TE PLUKAAT,
EDNOSTAVNO (NEPRAVI GO TOA SO NE SAKAS DA TI GO PRAVAAT)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re:
ТемаИспратено: Декември 29th, 2009, 8:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 27th, 2009, 2:19 pm
Мислења: 6
Локација: Negotino
Ударна формација се закон.Највише ја слушам онаа трака "Нашата Музика" Од албумот во еден ден.Поздрав!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Udarna formacija
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2010, 7:54 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 5th, 2010, 6:17 pm
Мислења: 11
''Нашата Музика треси згради од вашата премногу ми се гади.
Се што е потребно дали се зеде.ДАА!!Во вашите плеери нашето CD!!''
Делчe од песната ''Нашата музика''


Позз

Јас сум од ПРИЛЕП и 2от албум на УДАРНА ФОРМАЦИЈА го презедоф (од интеренет) после 2 недели од промоцијата.Песните се ЗАКОНН.Би сакал да се запознаеме со членовите од УДАРНА.САМО така продожете песните ви се ГРОМ!!
Најубава песна е ''Ова е Прилеп'' и ''Двајца и пес''.

Позз

РЕСПЕКТ


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Udarna formacija
ТемаИспратено: Jaнуари 8th, 2010, 8:51 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 24th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 57
Локација: f kafana
sakas da ti dam broj od site ?
daj 100 den :):):)::):):):) :mrgreen:

_________________
epa vaka :
na ti go prvo sredniov prst
pa posle zemija cela raka


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап