Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 3:21 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 1st, 2009, 11:50 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Декември 24th, 2008, 11:20 pm
Мислења: 87
razbira se :lol:


_________________
КОРИСНИКОТ Е БАНИРАН


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2009, 2:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
баш најмногу ме бендисува со вие Лоши Вести за секој ебам Мц :) :) :) :) :) :) :) :) :) ѕверска е

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2009, 6:32 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Декември 24th, 2008, 11:20 pm
Мислења: 87
ако мозис клај линк од незе на ова тема :lol: :lol: :lol:

_________________
КОРИСНИКОТ Е БАНИРАН


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 2nd, 2009, 9:15 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
ги имам дома ама сите направени како една песна тогаш ко миго даде ЦД за пиво фест Мурго и само така ги имам на комп 4еги качам на zShare и ке кладам линк

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 4th, 2009, 2:37 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Декември 24th, 2008, 11:20 pm
Мислења: 87
klaj gi !!!!

_________________
КОРИСНИКОТ Е БАНИРАН


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 5th, 2009, 1:35 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
чеги клам че пуштам овде линк да се симнува :D

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 6th, 2009, 4:33 pm 
Отсутен
Баниран

Регистриран: Декември 24th, 2008, 11:20 pm
Мислења: 87
4EKAM!!!!!! :? :?

_________________
КОРИСНИКОТ Е БАНИРАН


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 19th, 2009, 1:46 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
абе шо стиго Банирале хроника глупост е ова

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 19th, 2009, 4:37 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
BigMc Напиша:
абе шо стиго Банирале хроника глупост е ова


Си има правила и на овој форум као на секој.
Ако ги поштуеш нема да бидеш баниран веруј.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Февруари 19th, 2009, 5:59 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
абе глупости да прашам во рап има правила задасе почитуваат како овие што шо се овде ????? рапот е направен од реалносто а реалноста дасе искаши а не дасе банира дане казува

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап