Сега е точно : Септември 19th, 2019, 10:18 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Demonot
ТемаИспратено: Авдуст 20th, 2008, 7:51 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Se vikam Pavle Davcev roden vo Negotino 1990...Slusam rap od koga znam za sebe a so pravenje rap se zanimavam od 2008 pa navaki do dalje...Cenam vistinski lugje i vistinski rap...nekoi od moite traki mozete da slusnete na mojata strana : www.myspace.com/demonotmk . Pa dadete komentar sto mislete za ona sto go pravam...peaceКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 22nd, 2008, 8:41 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 9th, 2008, 8:18 pm
Мислења: 5
Thats my man...keep it real...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 22nd, 2008, 8:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
super si brat,produzi taka,use mnogu traki da snimas i use mnogu vino da pies :D :D pozz i po4it

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 22nd, 2008, 9:02 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Hehehehe fala brate za koment...po4it i do tebe...:D

_____________________
www.myspace.com/demonotmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 11:57 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2008, 2:25 pm
Мислења: 654
Локација: skopje, avtokomanda
ej jaki traki brate ! keep up the good work

_________________
<º))))><.·´¯`·.ãÞŠöļūť.·´¯`·.¸><((((º>
`''' 水갇務最햰 水갇務最햰‘싋섟縹近曜


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 23rd, 2008, 6:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
And I will keep it :D...pozz


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 29th, 2008, 11:43 am 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 20th, 2008, 6:22 pm
Мислења: 66
Локација: u pi4ku mater
top ti se trakite brat ti kazaf vekje :wink:
produzi taka...pozzz


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 29th, 2008, 7:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Fala brat...pozz id o tebe...:D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 16th, 2008, 12:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 1st, 2007, 10:21 pm
Мислења: 66
Локација: najgolemata bruka vo mojot zivot
Ахам .. ти ли си тој демон :D имам слушнато за тебе ама немав слушано несто од тебе.. сега слушнав ..па супер си... само напред има уште многу потенцијал во тебе.. поздрав

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 16th, 2008, 7:35 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
Dobro e brat mislam super e moze i podobro neli sekogas ;)
abe brat pozdravi go krke :D od imenak mu od radovis!!
i koga ke doaga neka te zeme i tebe we :)
pozz brat

_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап