Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:35 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 26th, 2008, 1:57 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Еве уште една :
DeMoNoT ft. Krke - Ставени на тест .
On : www.myspace.com/demonotmk
Поздрав.Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 26th, 2008, 7:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
еј цар си бе демон еден :) топ е новава трака , и сите други :) позз

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 26th, 2008, 7:49 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 30th, 2007, 10:35 pm
Мислења: 732
Локација: Чаир
Кине Демонот!

_________________
Неам потпис...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 26th, 2008, 8:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Јака трака.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 26th, 2008, 9:37 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Напред Демон!!!
Ќе те биде братче.

Сега ја слушам: Бес на лист (со Вуиса)
Познат ми е семплот од еден филм и многу ми се свиѓа... највеќе мерак ми прави таа трака.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 27th, 2008, 2:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Добра е и новата трака братче..
Продолжи понатака со добра работа.

Поздрав.
1!

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Декември 27th, 2008, 3:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Еј фала фала на убавите критики.
Поздрав.;)

_____________________________
www.myspace.com/demonotmk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Demonot
ТемаИспратено: Ноември 23rd, 2009, 4:27 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Демонот,Мики(Ка-Клан),Томче - Рокаме
on: www.myspace.com/demonotmk .
Во тек е досредувањето на уште 4 траки кои ќе бидат готови до крајот на месецов, така да очекувајте уште!
Peace.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Demonot
ТемаИспратено: Декември 29th, 2009, 8:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 27th, 2009, 2:19 pm
Мислења: 6
Локација: Negotino
Супер си паја.Поздрав.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Demonot
ТемаИспратено: Февруари 19th, 2010, 3:51 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
абе кај си педер те нема...? ми кажуат дека учиш...непријателска пропаганда, знам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
пиши, јави се, пушти глас од отаде...
респект

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап