Сега е точно : Авдуст 21st, 2019, 7:20 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 5th, 2008, 8:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Или па колку ТРАВА е тоа :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 5th, 2008, 10:09 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 5th, 2008, 5:50 pm
Мислења: 144
Локација: Veles
Crash Mc Напиша:
Или па колку ТРАВА е тоа :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:


lol тука си у право


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 6th, 2008, 2:40 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
зависи кој од шо сака да учи...некој од вино, некој од трава, некој од нешто трето :twisted: :twisted:
риспект
мир

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 16th, 2008, 7:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 15th, 2008, 6:08 pm
Мислења: 17
Локација: na krugo..
Ima mnogu luge sho mozat da ti gi ponudat tie moznosti...Dj Nomaduzz one love!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 19th, 2008, 1:57 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 16th, 2007, 9:31 pm
Мислења: 7
А шо за тие со го пропустиле првиот уписен рок??? Пошо сакам да идам само да соберам кеш!

_________________
Weakness of attitude becomes weakness of character.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 25th, 2008, 9:27 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
ljuben па јасно ти пишува:

AGO Напиша:
ke moze stom ke se soberat 4 dushi. Kursot ke trae poveke od kursevite sto se zapocnati, vo zavisnost od toa koga ke pocne


Така да најдобро контактирај си го АГО за да си прашаш. На првата страна од темава имаш инфо за контакт.

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Hip Hop Skolo!
ТемаИспратено: Декември 10th, 2008, 7:21 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 25th, 2008, 7:32 pm
Мислења: 20
Код:
Пиши на кирилица


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 17th, 2009, 3:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
еииии јака работа ова ... амааа ... не вервам дека ке ми приуштат money за такво хоби .. + за пат до ск ... + за престој тамуууу ... лееелеее ... а многу би било јако ... е је*ига сеа то е ... поздрав со тие шо ке одатт ..
peace :)

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 18th, 2009, 10:58 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Lidija***Xepiii Напиша:
еииии јака работа ова ... амааа ... не вервам дека ке ми приуштат money за такво хоби .. + за пат до ск ... + за престој тамуууу ... лееелеее ... а многу би било јако ... е је*ига сеа то е ... поздрав со тие шо ке одатт ..
peace :)
:lol: :lol: :lol: :lol: па пробај сама да си приуштиш...оти чекаш да ТИ приуштат? :o
реасе!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 18th, 2009, 3:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
па човече... иам само 15 години :) мислам дека уште не сум способна да си приуштам .. сепак некој треба да ме поддржи ... ке се надеваме за некоја година дека ке го посетувам школлотоо .. леле јако би било :D:D хуухухху ...
сваќаш сеа шо е проблемо ? :( :D
поздрав & миР!.. :)

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап