Сега е точно : Октомври 15th, 2019, 6:32 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 18th, 2009, 6:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Lidija***Xepiii Напиша:
па човече... иам само 15 години :) мислам дека уште не сум способна да си приуштам .. сепак некој треба да ме поддржи ... ке се надеваме за некоја година дека ке го посетувам школлотоо .. леле јако би било :D:D хуухухху ...
сваќаш сеа шо е проблемо ? :( :D
поздрав & миР!.. :)
Де бре девојче ти проблем ми извади од никаде :lol: :lol: а шо да те прашам дирекно за возраст...вака полесно и побезболно е :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
почит
мир!


_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 18th, 2009, 7:58 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
абре момче .. :D:D не е од никаде проблемот ... шо да прам ... ај нема врска сеа да не се жалам по толку .. јебига сеа ко неможам да идам .. друг пат :D :D :D хуухух :) поздрав

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 18th, 2009, 9:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Lidija***Xepiii Напиша:
абре момче .. :D:D не е од никаде проблемот ... шо да прам ... ај нема врска сеа да не се жалам по толку .. јебига сеа ко неможам да идам .. друг пат :D :D :D хуухух :) поздрав
Абе девојче нема проблем уживај, знам :lol: Ќе идеш, не се секирај, има време, млада си...
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 19th, 2009, 3:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
ихеихе ... момченце ... надежда последна умира ... хиихихих ... и фала за утехите сеа ми е помирна душата ...:D:D
поздрав ... пиЗз.. :)

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2009, 1:49 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Lidija***Xepiii Напиша:
ихеихе ... момченце ... надежда последна умира ... хиихихих ... и фала за утехите сеа ми е помирна душата ...:D:D
поздрав ... пиЗз.. :)
хм...Надежда? не ја познаам... :twisted:
шала
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 20th, 2009, 3:11 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
ааама тии момченце .. многу се шалиш :D:D ај сепак да не ја менвам темата на муабет продолжете си вие со муабето за школово, јас си кажаФ шо мислам .. поздрав
:) пиз...

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 22nd, 2009, 4:36 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
Lidija***Xepiii Напиша:
ааама тии момченце .. многу се шалиш :D:D ај сепак да не ја менвам темата на муабет продолжете си вие со муабето за школово, јас си кажаФ шо мислам .. поздрав
:) пиз...
ја само кажав дека надежда не ја знам :lol: а ти? ајде па може и ќе се сретнеме на часови...и ја сум со ниет да посетам...АКО дозволат условите, нели...
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 23rd, 2009, 3:29 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 14th, 2009, 3:22 pm
Мислења: 42
Локација: кај шо треба - таму сум .. :)
ееех .. сеа и ти .. ке ја запознајш, има време ... :)
и јас се надевам дека ке се сретниме на часови .. ама .. шознам ..
ке видиме шо носи времето а и условите како шо рече ... :)
поздрав...

_________________
The first step to getting the things you want out of life is this: [font=Comic Sans MS]Decide what you want! ºº[/font]


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Pocnuva so rabota !!! Prvoto Hip Hop Shkolo !!!
ТемаИспратено: Maј 1st, 2010, 7:25 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 4th, 2008, 5:38 pm
Мислења: 201
Локација: Скопје, Капиштец
И што се случи со школата уште трае???

_________________
Да не знае човек дали да се смее или да плаче..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Pocnuva so rabota !!! Prvoto Hip Hop Shkolo !!!
ТемаИспратено: Авдуст 9th, 2010, 9:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 9th, 2010, 8:59 pm
Мислења: 10
Локација: West Side
A сеа??? :D


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап