Сега е точно : Октомври 15th, 2019, 5:30 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: АЈС & ГАЈКА
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 12:59 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
дали има некој дами дај линк од ајс од албун или некој песни освем опасна зона ?/??? ако има нека ме адд [email protected]


_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: АЈС & ГАЈКА
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 1:17 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
BigMc Напиша:
дали има некој дами дај линк од ајс од албун или некој песни освем опасна зона ?/??? ако има нека ме адд [email protected]


ја освем Опасна Зона неам друК албун! :D :D :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: АЈС & ГАЈКА
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 12:28 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
не албун туку песна освем та оти неам ништо дома од АЈС ......

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: АЈС & ГАЈКА
ТемаИспратено: Jуни 24th, 2011, 7:05 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 24th, 2011, 6:47 pm
Мислења: 1
може да ми каже некој како се вика ајс правилно? :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: АЈС & ГАЈКА
ТемаИспратено: Јули 5th, 2011, 2:50 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 24th, 2009, 6:33 pm
Мислења: 57
Локација: f kafana
OneLoveGreenOut Напиша:
може да ми каже некој како се вика ајс правилно? :D

darko :)

_________________
epa vaka :
na ti go prvo sredniov prst
pa posle zemija cela raka


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап