Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:14 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 12:01 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
[TiggaZ] Напиша:
nobody likes you..._________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 12:04 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Ноември 15th, 2006, 1:34 pm
Мислења: 492
Локација: Skopje-METROPOLA
ïà èñêðåíî íå íè ñàêàì äà ìå ñàêà "Íèêî¼" çàøòî íå áè ñàêàë òî¼ íèêî¼ äà ìå ñàêà.

_________________
***THE BIGGEST COLLECTOR***
Na Cesti 24 Sata!!!
R.I.P Toshe Proeski!Pocivaj Vo Mir brate!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 12:07 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
пер добро бе шо се напна толку... ти реков дека погрешно го сфати Ќуринов пошо човекот си кажа свое мислење а ти го направи најголем хејтер на форумов...
и те понудив на фристајл, а не на хејт до крајот на годинава...
олади страсти јеботе

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 12:09 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Ноември 15th, 2006, 1:34 pm
Мислења: 492
Локација: Skopje-METROPOLA
ïîëåêà ìàëöå ñî ¼àçèêîò íà ôîðóìîâ,òðåáà ìàëöå êîíòðîëà íå ãî íàïðàâèâ íèêàêîâ õå¼òåð ¼àñ íåãî,åäíîñòàâíî ñàìî ìó êàæàâ øòî å ïîåíòàòà âî òîà øòî ãî íàïðàâèë à¼ñ ò.å øòî íàïðàâèë âî ïåñíàòà ñåãà äàëè ìó ñå ñâèãà èëè íå íà íåêî¼ òîà,òîà å íåãîâî ïðàâî.

_________________
***THE BIGGEST COLLECTOR***
Na Cesti 24 Sata!!!
R.I.P Toshe Proeski!Pocivaj Vo Mir brate!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 12:15 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
triology Напиша:
c-sativa Напиша:
како и да е, нема веза east-west муабетот твој, оти мн рапери го прават тоа, без разлика на страната на која припаѓаат...
мое мислење
мир!

не брат работата е што ти врска немаш што е east coast а што е west coast.А од кај ти па компетентниот да кажеш дека не му е текстот ритмички среден?Кога врска немаш од живот ќути и ....Поздрав


не го направи хејтер, го направи турбофолкер... ај разгледај уште еднаш па кажи ми ако не сум во право :wink:

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 1:56 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
екипо...одамна беше муабетот бе, уживајте, мое мислење е дека на ајс делото не чини, на триолоџи мислење е дека не разбирам, на МС мислење е дека триолоџи не разбира...си кажавме кој што мисли, баталете стари муабети, мислам дека нема фајде (уште едно мое мислење :lol: )
почит
мир!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 2:09 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
c-sativa Напиша:
екипо...одамна беше муабетот бе, уживајте, мое мислење е дека на ајс делото не чини, на триолоџи мислење е дека не разбирам, на МС мислење е дека триолоџи не разбира...си кажавме кој што мисли, баталете стари муабети, мислам дека нема фајде (уште едно мое мислење :lol: )
почит
мир!


уживај брат... само сакав да ја изнесам вистината на виделина, немав никакви други намери :wink:
бидете така... идам да спијам јас...
поздрав и поправ :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 2:38 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
c-sativa Напиша:
екипо...одамна беше муабетот бе, уживајте, мое мислење е дека на ајс делото не чини, на триолоџи мислење е дека не разбирам, на МС мислење е дека триолоџи не разбира...си кажавме кој што мисли, баталете стари муабети, мислам дека нема фајде (уште едно мое мислење :lol: )
почит
мир!


Слушајте го човеков и МС не мешај во туѓа супа, поарно е ;)

Поздрав до вас тројца!

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2009, 9:59 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
кажав нешто у претходниот пост, али ај ќе се потрудам да те послушам! :wink:

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 16th, 2009, 1:50 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
_SpeciaList_ Напиша:
Слушајте го човеков и МС не мешај во туѓа супа, поарно е ;)

Поздрав до вас тројца!
Excell...усвари Word де... :lol:
почит за маестро СпециалиЗЗЗЗЗЗтаааааа
миииииииииииииииииииирррррррррррррр!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап