Сега е точно : Октомври 15th, 2019, 5:30 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Хип Хопот е МРТОВ! (Колумна)
ТемаИспратено: Авдуст 13th, 2012, 6:57 am 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 13th, 2012, 5:40 am
Мислења: 6
[ Rev. Jesse Jackson @ Quincy Jones's - Back on the Block ]

'Now I would - I would contend that ah - The rappers - rap is here to stay'Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Хип Хопот е МРТОВ! (Колумна)
ТемаИспратено: Aприл 10th, 2013, 3:09 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 10th, 2013, 3:02 pm
Мислења: 7
Dojdete na mojo youtube chanel
http://www.youtube.com/user/KlibreVokal/featured

Ace Klv rap na francuski !
Pozdrav


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Хип Хопот е МРТОВ! (Колумна)
ТемаИспратено: Aприл 11th, 2013, 10:21 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
ајмо банери, билборди, флаери, летоци и останат рекламен материјал, само на рап.ком.мк луѓе! и тоа особено на тема Хип Хопот е мртов, делиме рекламен простор. Ајмо рап овде за банка, само ова добија ајмо!!!

aceklv Напиша:
Dojdete na mojo youtube chanel
http://www.youtube.com/user/KlibreVokal/featured

Ace Klv rap na francuski !
Pozdrav


Друже не си ни до офтопик блиску. У секој случај фала шо ме врати на местенцево, да видиме шо има...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Google [Bot] и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап