Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:46 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Јули 25th, 2009, 4:55 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 25th, 2009, 4:47 pm
Мислења: 19
Локација: Скопје, Македонија
братчиња кој сака нека дое, ама ја мислам дека ја најаки траки праам, или????


www.eSnips.com/user/aCemaFiaКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Јули 25th, 2009, 5:12 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
'аЦе маФиа Напиша:
братчиња кој сака нека дое, ама ја мислам дека ја најаки траки праам, или????


http://www.eSnips.com/user/aCemaFia


не.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Јули 25th, 2009, 6:29 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
срање , ти брат на вукац да не си ?


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Јули 25th, 2009, 6:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Не! Не! Не!

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Јули 26th, 2009, 7:05 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 26th, 2004, 2:52 pm
Мислења: 1745
Локација: Los Angeles, CALIFORNIA USA
шит

_________________
http://www.freewebs.com/agato
http://myspace.com/agatodemon
[email protected]
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 7:27 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
озбилно мислиш дека најаки траки прајш ???? ако мислиш си ај да не навредувам .... ијас правам траки али не мислам дека сум во најдобрите ..... тоа брат се гледа до публиката а не до тебе .........

_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 8:04 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
башка ае што си толку учен , да видиме колку добро си го знаеш името :) Шо кур значи мафија ? :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Авдуст 5th, 2009, 8:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Тапа,тапа.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Авдуст 12th, 2009, 7:20 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
'аЦе маФиа (Абрахам) :D :D :D :D :D

МРЕЊЕ !!!!!!!!!!!

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: 'аЦе маФиа
ТемаИспратено: Авдуст 19th, 2009, 2:38 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
луѓе не го мешајте вукац-MC од прае траки за радио ENERGY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
а мафија не не не ne si toa so treba !!!!!!!!!!!!

_________________
ne me cepkaj ke ti ja izvadam FACATA


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап