Сега е точно : Септември 19th, 2019, 4:36 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Нова Хип Хоп Емисија
ТемаИспратено: Авдуст 6th, 2009, 1:31 pm 
Отсутен

Регистриран: Јули 14th, 2008, 3:34 pm
Мислења: 90
Нова Хип ХОп емија ќесе имитува секоја недела на станицата http://houseofdeathrec.webs.com/
Неа ќе ја водат млади мс`на и ќе има интењуе со други рапери од македонија ........


_________________
Prilep
Ulicen Tim
http://ulicentim.blogspot.com/
http://rap.com.mk/forum/viewtopic.php?t=4928


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Нова Хип Хоп Емисија
ТемаИспратено: Декември 16th, 2009, 9:20 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 3rd, 2008, 12:31 am
Мислења: 50
Локација: Doma
Уште е активна емисијата ?

_________________
And you cant trust nobody (nobody)
No one (no one)
Im the scorpion


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап