Сега е точно : Септември 19th, 2019, 5:19 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 2nd, 2009, 2:16 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 3rd, 2009, 12:11 am
Мислења: 17
Глеј си работа Џака Накот си е Џака Накот и си останува исто толку добар колку со си беше и во Биомеханика па затоа ќути :x :x :x , инаку албумот е супер!!!


_________________
Mak hip-hop 4ever!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 4th, 2009, 4:53 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Со кого зборуваш? :)

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 4th, 2009, 9:00 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Сам со себе изглеа си збори, хаха :D

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 9th, 2009, 1:34 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 30th, 2008, 2:07 am
Мислења: 34
Локација: Битола
Изгледа на хемија е :lol:

_________________
Hasta La Victoria Siempre...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 9th, 2009, 2:41 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Мене ми личи ко да е на физика :lol:

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 9th, 2009, 4:01 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
не бе од коце металец е:P


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 10th, 2009, 12:38 pm 
Отсутен

Регистриран: Ноември 7th, 2009, 6:55 pm
Мислења: 9
...или па наместо копчето за пост стиснал копче за нова тема..:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Легијата нов албум
ТемаИспратено: Декември 10th, 2009, 1:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Или

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап