Сега е точно : Септември 19th, 2019, 5:52 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Black & Yellow - Лажни Стихови (promo)
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2010, 9:32 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 5th, 2010, 5:27 pm
Мислења: 22
Значи еве една песна од Black And Yellow.
Само колку да кажам оваа е со слаб квалитет...
Првиот што пее е Хирошима, а вториот е DLR.

http://www.myspace.com/bayr00t

Коментирајте тука ;)
Негативни и позитивни коментари се добредојдени :)

Лирика не даваат, мене ме мрзи да пишам.


_________________
Hip Hop Elements:
[Graffiti] [Rap] [Breakdance] [Beatbox] [Scratching / DJ]


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап