Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:13 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Јули 29th, 2010, 4:17 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
Killah Priest - I believeКон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Авдуст 9th, 2010, 9:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 9th, 2010, 8:59 pm
Мислења: 10
Локација: West Side
http://www.youtube.com/watch?v=o8Y9-JlSRXw
2pac - changes


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Авдуст 17th, 2010, 4:35 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
House Of Pain - Back From The Dead.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Септември 25th, 2010, 7:06 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Cypress Hill - Trouble

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Ноември 9th, 2010, 2:43 am 
Отсутен

Регистриран: Ноември 9th, 2010, 2:29 am
Мислења: 4
http://www.youtube.com/watch?v=gpoFzxDb ... re=related


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2011, 3:09 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Дино Дрого Ремикс :D

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 14th, 2011, 3:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Delikventot Напиша:
Дино Дрого Ремикс :D


Хаххахахаххахахха лееее :shock: :P :P :P Звер !
Иначе слушам Дигај мадафака - Маријачи :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 3:32 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Ige Напиша:
Delikventot Напиша:
Дино Дрого Ремикс :D


Хаххахахаххахахха лееее :shock: :P :P :P Звер !
Иначе слушам Дигај мадафака - Маријачи :D


У тој фазон си брат, ќе ти пројде веруј :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 11:32 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
MC Напиша:
Ige Напиша:
Delikventot Напиша:
Дино Дрого Ремикс :D


Хаххахахаххахахха лееее :shock: :P :P :P Звер !
Иначе слушам Дигај мадафака - Маријачи :D


У тој фазон си брат, ќе ти пројде веруј :)


Ако е за мене ова :D Не проаѓа више 5 месеци :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 1:32 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Ige Напиша:
MC Напиша:
Ige Напиша:
Хаххахахаххахахха лееее :shock: :P :P :P Звер !
Иначе слушам Дигај мадафака - Маријачи :D


У тој фазон си брат, ќе ти пројде веруј :)


Ако е за мене ова :D Не проаѓа више 5 месеци :D

Очекуем фотка кога ќе ти скурчи :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 279, 280, 281, 282, 283, 284  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап