Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:27 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 280, 281, 282, 283, 284  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 1:36 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Нема фотка дур не стигнам 100 кила :D


_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 3:39 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Ige Напиша:
Нема фотка дур не стигнам 100 кила :D

его-идеал :) Јас сепак слика чекам... :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 3:44 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
MC Напиша:
Ige Напиша:
Нема фотка дур не стигнам 100 кила :D

его-идеал :) Јас сепак слика чекам... :D


Коа ке иам 100 кила ке имаш..и не е до его до љубоф е :D сакам да дигам ^^

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 3:55 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
Ige Напиша:
MC Напиша:
Ige Напиша:
Нема фотка дур не стигнам 100 кила :D

его-идеал :) Јас сепак слика чекам... :D


Коа ке иам 100 кила ке имаш..и не е до его до љубоф е :D сакам да дигам ^^

Јас лично нејќам, али чорапиве брат кога ќе се вратам од факс ми дигаат..... 100ка на бенџ, 3 серии по 10 :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Февруари 16th, 2011, 4:42 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 2nd, 2008, 9:53 pm
Мислења: 753
Локација: Кисела Вода, Скопје, Македонија
Ххахахаххахаха крај на муабет ! Ххахахахаххахаа :D :D :D :D

_________________
Hip-Hop nije fraza koja se pise. Hip-Hop je razlog radi koj ja disem. Rap is what we do. Hip-hop is how we live!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Aприл 26th, 2011, 5:30 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 26th, 2011, 2:07 am
Мислења: 1
DNS ekipa - Recenzija !! :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Maј 6th, 2011, 8:41 pm 
Отсутен

Регистриран: Maј 6th, 2011, 8:39 pm
Мислења: 1
СТР 2 - Кога Врне Истура


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2011, 9:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Страјк - Очите На Луѓето.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Јули 19th, 2011, 11:23 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 19th, 2011, 11:03 am
Мислења: 1
Поздрав момци, мило ми е што налетав на добар рап форум.

Јас сум од постарата екипа на рап фанои, ги фатив времињата на рап журки во Пони, па после и СФ...
Од секогаш немав проблем да слушам добри траки и од двете страни на Скопје,
па така и сега поштувам раширени видици ;)

еве некои од моите омилени траки

Tonyo San - Megu Redovi
ВРВ од (стрип/цртан) текст, секогаш уживам во неговите траки...TOKSIKOLOGIJA - Smej Se I Pej
нај ХЕПИ песни, секогаш ме расположува
[b]Tonyo San - Green Out Bandit

за ова нема потреба од коментар
Soba2 (TOKSIKOLOGIJA) - Denot Mi Pocnuva So Tebe[/b]
за стар растаман, текстов е химна ;)


___________________
прашање до модераторска екипа:
зошто не ми фаќа копчето за јутјуб?
пробав и со и без ембедед...

_________________
македонски стрип форум
http://www.makstrip.com.mk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Која песна ја слушате во моментов ?
ТемаИспратено: Декември 27th, 2011, 10:09 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 27th, 2011, 9:54 pm
Мислења: 6
Локација: Matsue-shi, Shimane, Japan
Strajk - Skopje :)

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 280, 281, 282, 283, 284  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап