Сега е точно : Maј 23rd, 2019, 3:47 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 284  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2006, 12:37 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 27th, 2005, 2:48 am
Мислења: 506
Capone N Noreaga feat. Dj Premier - Invincible


_________________
When the devil wants to dance with you, you better say never
because the dance with the devil might last you forever - Immortal Technique


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2006, 1:32 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2005, 3:22 pm
Мислења: 403
Se slozhuvam so izborot na albumi na Pozitiv posto i ja kako nego preslushuvam celi a ne po pesna :) taka da vredi da gi chuete tie...i eve nekolku preporaki od mene:

Noviot album na Dilated Peoples-20/20 ne izneveruvaat Dilated toa se poshtue a 4 album im e :)

I eve edna stara klasika od mene ako ja nema nekoj chueno Mic Geronimo-The Natural

Pozdrav!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2006, 2:02 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Темава е за секој да каже што слуша во МОМЕНТОВ :)

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2006, 5:14 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
slusham jazz vo momentov :)

The Brothers Johnson - Q (mixed by DJ Premier) -- taze mi e CDto "The Kings of Hip Hop"


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2006, 5:46 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2005, 3:22 pm
Мислења: 403
Dobro de zaboraviv da napomenam,Dilated go slushav u momentot.

Inache momentalno sega...D'Angelo-Brown Sugar albumot!

Pozdrav!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Предмет
ТемаИспратено: Maрт 11th, 2006, 6:24 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 5th, 2006, 5:55 pm
Мислења: 13
Локација: Kavadarci
2 pac ghetto gospel

_________________
Thug Life Brothers & Sisters
http://www.webdark-man.tk


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2006, 1:22 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Bounty Killer feat. Masta Killer - Eyes a Bleed


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2006, 2:02 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
DJ Premier & Rawcotiks feat. KRS-ONE - Hardcore Hip-Hop


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2006, 2:12 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 10th, 2005, 7:56 pm
Мислења: 1959
Ill Bill - What's Wrong With Bill (albumot, i site pesni se top)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 12th, 2006, 2:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 15th, 2005, 8:13 pm
Мислења: 294
Xzibit - Bird´s eye view

_________________
Raw Represent


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 284  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап