Сега е точно : Авдуст 18th, 2018, 10:32 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Правила и упатство за ставање видео
ТемаИспратено: Септември 5th, 2008, 1:33 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Секое видео ќе биде во посебна тема, каде што ќе може да се гледа и коментира.

Темата мора да го носи името на артистот/групата и насловот на песната.


Ќе идете "New topic" и еве како да го ставите видеото:

Ќе кликнете на "youtube" и внатре ќе го внесете овој дел од линкот: http://www.youtube.com/watch?v=mhq1m6LVjLQ


Пример:
Код:
[youtube]mhq1m6LVjLQ[/youtube]_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 10 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап