Сега е точно : Jaнуари 24th, 2019, 1:12 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Френки vs Јоки Бетл
ТемаИспратено: Maрт 30th, 2009, 2:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cbsaFXfU2CM&feature=PlayList&p=F840DE80A5A88807&index=67[/youtube]

Што мислите кој е победник?Тука напишале дека Јоки го дере,ама мене не ми изгледа така.Преслушајте па дајте коментари.Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 1st, 2009, 1:40 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
френки ме нервира у секој случај, ама да мислам дека тепаше :?

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 1st, 2009, 4:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Френки е многу боље.

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 1st, 2009, 5:53 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Септември 10th, 2008, 4:19 pm
Мислења: 523
Локација: Скопје
Френки е најбоље бе,крш прај! :D


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 1st, 2009, 7:49 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Не е ни прашање дали френки е подобар овде. т.е е , реторско. :)

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 1st, 2009, 9:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
100 пати е подобар френки
100 ПАТИ ! :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 3rd, 2009, 10:12 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
apsolud! Напиша:
100 пати е подобар френки
100 ПАТИ ! :)


таке


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 4th, 2009, 11:32 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 6th, 2007, 2:37 pm
Мислења: 109
Локација: Tetovo
Сери се , сери се :))) Френки е бољи к`де к`де :)

_________________
www.myspace.com/igorpetrovski


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап