Сега е точно : Авдуст 18th, 2018, 10:33 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: CYA @ Club Milenium 27.06.2009
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2009, 4:00 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2008, 6:33 pm
Мислења: 360
Локација: East Coast
[align=center]добро беше онака као настан, а CYA не направија ништо посебно освен што глумеа репери на плејбек, не очекував...


дел од атмосферата:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O8OjmgDcCfw[/youtube]

ИНФО[/align]


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 10 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап