Сега е точно : Maрт 29th, 2024, 4:11 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 8th, 2005, 10:37 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 5th, 2005, 2:34 pm
Мислења: 237
haha, zakana na forumi? smee vakvo nesto ?
inace westside alal da ti e na hrabrosta, mora da si mnogu hrabar cim mozes da pises dve recenici za nekogo na forum na INTERNET
da da
a da ne zborime za tvojot stil i tvoite rimi na akcentot
(se cudam samo od kade si? od bt? jasno e)
drugo ne znam sto da kazam, kmc ve sroni



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 8th, 2005, 2:49 pm 
Slushajte me vamu..Ne sakam da se raspravam na forum ama epten me iziritira ovoj Psycho..Da ti kazam edna rabota..Nemoj mnogu da seresh zoshto vekje ustata ti e polna so lajna!!! seushte ne si najaden???...Nema povekje mesto za karanici i zatoa kje bidesh izbacen od forumot...Ajt Cao!!!


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 12:29 am 
Отсутен

Регистриран: Maј 5th, 2005, 2:34 pm
Мислења: 237
hahahahhhahahahahahhah :))))))))))
eeeee raperista
trgate fs od forum a
zakon ste
golema pocit od mene do vas


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 10:59 am 
Epa ti najdobro znaesh zoshto beshe trgnat Fsot ...I zatoa prestani da seresh i da se jachash...


Кон врв
  
 
 Наслов на мислењето: ha,ha,ha
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 12:09 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 7th, 2005, 10:57 pm
Мислења: 55
kopiljano da ve ebam. WEST SIDE koga i kade sakas. Ti ebav mater. Nemas pojma so koj si imas rabota.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: mesija po4ekaj do 3 juni, ke ti kazam nesto o4i vo o4i
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 12:12 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 7th, 2005, 10:57 pm
Мислења: 55
koj te ebe kopile. na 3 juni si idam vo ohrid. Ke ti ja smenam facata. Ne sakam da ti pustam deca od ohridsko podzemje zasto e pederski. Jas ke dojdam i ke ti kazam ubavo. Si mi dosol od negde vo ohrid i mi seris? Ti mora da si lud. Kako sto velat KLAN ISTOK. Sakas fs vo zivo, ili ne? Izbiraj. A sto ke te poseram od manje - to e drugo. Se blizi 3 juni, ke ti gi skratam makite. Jas ke letam od forum, ama tebe ke te tepam sred 4arsija. Ke ti gi ebam zivite. Pozdrav kopile. Se gledame na 3 juni.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 2:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2004, 12:31 am
Мислења: 894
Локација: Tetovo , Brooklyn
pa pa pa pa pa , opasno p0dzemje ste vie i vashata bagra, slusham ama ne gledam ispotepavte se vo ohridov :)))) , po forumi nesto jaki ova ona :))) ke tepash 14 godisni decki neli?:)) imase za vas edna statija vo "Rosica" neznam dali znaes koe spisanie e toa , valjda ne si bil roden koa izlagashe :)))))aj i jas ke ti se javam koga ke bidam vo ohrid da me tepash i mene:))
malogragjanski moabeti ebate.
:shock:
+ zabraev , namesto da se prepucavash ovde na forum deka si nekoj i nesto , napravi nekoj da te cue , a vaka "Vitruelno" kur ke dokazesh koj si i sto si , plus po muabetov mozam da te zamislam , nakurcheno dete na tastatura lechi kompleksi. ebate "ulicniot".
btw i jas bev iritiran od psycho pa morav da pisam edno postche...
piace

_________________
I'll be Brooklyn till i die!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 4:22 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 7th, 2005, 10:57 pm
Мислења: 55
ti nyx nemoj da mi seres mnogu.na mirc eden si ovde drug.koj te ebe.
ke se vidime nekogas i nekade.
a mesija mi se ka4i na kur.
nisto ne mu rekov a toj mi se diga.
a i pozdrav do tebe: nemoj da mi seres mnogu


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 5:47 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
psycho_kmc Ајде прати ни една песна од тебе.. да видиме колку си добар, или некоја freestyle снимка.. повечи докажи се.. ако не ајде фаќај џаде да те нема :lol:

_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 9th, 2005, 10:06 pm 
Jas ti kazav na mIRC ..Ako si HC( kako shto i samiot se narekuvash) dojdi sam be...A ne kje ti soberam ovoj , kje ti soberam onoj...Ami znaesh jas ako go viknam dedo mi (inaku bivsh partizan) shto kje ti napraj so taa sacmarkata????Mesija ti se kaci na kur???kje ti izlezat crevata ako ti se kacam da znaesh ....Mnogu sum debel..Kje me molish da se simnam ..Epa dete, znam deka i momentalno si vo Ohrid..Pa javi mi se koga sakash eden na eden...ama da ne se predomislish??Zatoa preispitaj si gi tvoite "teshki" zborovi upateni kon mene, i ne mi brchi mnogu....Zasho sum videl mnogu kako tebe..Jaki Na Zbor Pi4inja na delo!!
----------------------------------------------------------------------------------


P.S. Odvaj cekam da dojdi 3Juni!! :shock:


Кон врв
  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 7 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап