Сега е точно : Maрт 28th, 2024, 8:33 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Preku Kur
ТемаИспратено: Maј 23rd, 2008, 3:18 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Октомври 24th, 2007, 3:40 pm
Мислења: 74
Локација: Radovis
Vidi sea bate jas so ke ti kazam...od koga sum se rodil..od koga sum stapnal ovaj kelav svet nikoj ne e imalo do mene,so mene,so ke me podrzuva so ke mi dava sila da prodolzam ponatamu(osven majka mi i tatko mi)site me tretirat kako stoka,jadat razni lajna za mene i kurot mi go pusat sekoj bozi den!...i veke mi e doslo preku glava i nemam nervi da trpam.... Za fsto ne sum dal komentar ako si zabelezal? A toa sto barav togas bese so dobra namera...drugarski...sakav da vidam samo kolku si dobar u fs poso imas dobri pesni (momentalno gi slusam) ...A ti brate kako so mi rekoa si me naprail malo dete i red tamu nekoj raboti.....so znaci.. ok ne e bitno so znaci...
kako prvo brat ne me znaes li4no,ne me znaes na karakter itn
kako vtoro ne mislam nisto loso za tebe i ne te mrazam ... i da ne se raspravame za toa utre moze i kafe da pieme zaedno a da ne znaeme koj sme i so sme...jas sum nisto!! da ti kazam da si znaes odnapred...
I ne treba da te nervira toa so sum go spomnal...ne treba da bides lut na mene!! jas treba na tebe da bidam! a ne sum...svativ so si sakal da kazes
Ako sakas mrazi me...samo ne me teraj da te mrazam oti nesakam da si stvaram neprijateli i tie sranja ajt pozz
Peace


_________________
OSTANETE BLISKI


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 23rd, 2008, 7:15 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
floox, kako sakash misli, ali vidi gi predhodnite postovi sho gi prativ pa posle zbori!

ina4e kur me boli ako me mrazi massacre, ama nesakam da me obvinuva nekoj za nesho sho ne sum go napravil!

si kazav svoe mislenje, ajt...

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maј 23rd, 2008, 7:24 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 24th, 2008, 2:11 pm
Мислења: 16
Локација: Овде
___---^^^nemam dr mislenje osven toa sto go napisav^^^---___

_________________
.!.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 12th, 2008, 4:51 am 
Отсутен

Регистриран: Aприл 16th, 2008, 8:54 pm
Мислења: 113
www,novihitovi.blog.com.mk

novi traki od n ego ima de4koto e cool

_________________
Vetuvam Deka vekje na nikoj nema da mu se kurcham vo veles i javno sakam da se izvinam na tie sto gi vregjav tuka :))


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 15th, 2008, 11:08 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 3rd, 2005, 4:48 pm
Мислења: 1567
Локација: "...I appear everywhere and nowhere at once..." - Veles
namesto SE ovoa so se iznakazalo, mozele MNOGU fs bitki da se odrzat (namesto mislenjava, neli:)), pa stepenot na razvienost na fs sposobnostite na mnogu MC-ja koi go posetuvaat forumov ke se pokachel...baska i merak za "ushi i za ochi" e da slusas/citas fs bitka!
naprajte ja interesna za nas, nemite nabljuduvaci... :twisted:
respect, aj da ne recete ne ostavam mislenje, NE mi se sfiga du du duvame (samo toa sum cul) - a fs-to e kanta, sekako i sam kaza deka kopiral nesto so prael tamu...
peace!

p.s. za masakr - nemoj da gi pcues lugeto oti serat za tebe...si ostavil nesto na forum za da vidis do kaj si i dali te serat ili ne...prifati ili ne - tvoja rabota, nemoj taka da se ponasas, ako si pravis pesni ili fs SAMO za tebe, ne gi ostavaj javno da gi gledaat/slusaat/citaat...
peace, out...

_________________
"...to speak the truth it takes bravery,
and no man could stop my flow
because i know what i speak, and i speak what i know..."The RZA


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 16th, 2008, 1:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
Ms Massakri i hip hop???Dajte be braca ne zezajte so koj kur???Du Du Duvame e se so moze on da naprai:))))se napusli bratot i aknal nekoja ironicna lirika,koja za nesreca im vlegla na nekoi deca u mozok i im stanala interesna:D Ne vredi da trosite rimi na nego veruajte se znam so bratot IRONICEN E!!!!:)

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 16th, 2008, 4:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
CriPs|BoY` Напиша:
Ms Massakri i hip hop???Dajte be braca ne zezajte so koj kur???Du Du Duvame e se so moze on da naprai:))))se napusli bratot i aknal nekoja ironicna lirika,koja za nesreca im vlegla na nekoi deca u mozok i im stanala interesna:D Ne vredi da trosite rimi na nego veruajte se znam so bratot IRONICEN E!!!!:)


Se slagam so tebe...po4it...


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 16th, 2008, 4:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
Fala za podrskata brat:D:D:DInace malce bev u nebo koa go napisav toa ali nema veze REPECT

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Mc Massakri:)
ТемаИспратено: Jуни 16th, 2008, 5:07 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
Abe brat sekoas begash od mene:)ne mi davash sansa da te unistam so FSB so vikash da se rokneme edna tuka pa neka presudat site dali zasluzuas respect ili ne???ako nejces tuka da te stramam pred site poveli vaka: [email protected]
ako mislis deka treba da imash respekt dokazise i zasluzisi go:)
Peace im OUT!!!

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 16th, 2008, 5:13 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 3rd, 2008, 9:13 pm
Мислења: 40
Локација: Gostivar REpublik:)))
kazite dali coek so pusta devojce da mu vodi bittki zasluzua respekt???Epa videtego ova kako po4ituvaniot MC se vadi od Bitka:D
Miss Forgotten says:
sho kur imash ti so MC ?
Miss Forgotten says:
MC da ne mi go 4epkash
Miss Forgotten says:
?

_________________
What we are will never be changed..But who we are will never stop changing...:)BWS RULEZ:)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 6 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап