Сега е точно : Јули 4th, 2020, 8:39 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 16th, 2009, 1:31 am 
Отсутен

Регистриран: Maрт 23rd, 2009, 3:29 am
Мислења: 34
Локација: gradot na poroci
п.с лиЧно сметам и дека ако си добар во фс немора да значи и дека си добар на лист...листот ипак е поодговорна работа


_________________
potpis data pijam voda


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 23rd, 2009, 11:14 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 23rd, 2009, 11:00 pm
Мислења: 1
Локација: Skopje
Точно, FS и листот се сосема различни работи. FS се мава (барем мојата банда) по улици, станови итн. и ние обично го правиме во круг (chyper знаете), но според мое искуство со фаци тие што мавале добро FS, се добри и спремни и за лист. Но можеби не е секогаш така.

Респект

_________________
Ne frlaj paricka so isti strani ;)


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 4 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап