Сега е точно : Aприл 19th, 2024, 3:52 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Kumanovo
ТемаИспратено: Авдуст 7th, 2008, 1:48 am 
Отсутен

Регистриран: Јули 29th, 2008, 12:08 am
Мислења: 8
Локација: Kumanovo,Macedonia
i takoj stanuju ja edno sabajle,kako i uvek za politiku ne me gajle...
iskacham nadvor shetam po ulice na kumanovo,gledam sve staro nema nishto novo...gomna na sred ulice ima...taxi DeLuxe ima mesto Stara Bima...
gledam nekoi kloshari se vlechev i si razmisluju kd ke e jako slnce oni se pechev...i takoj idu ja 2 koraka,gledam drvena baraka,i prashuju koj kur saka...a on se vrti i mi udara 2/3 shamara,ama vikam si toj sigurno e deka ga zanima para...i aj povagam oprosti mu i toj...sakashe od prodavnicu neshto da ukradu,i slusham samo kude nekoj vikna stoj,ja mu vikam da mi se fatish za moj,ama kd se obrna vide policajca,vikam sga mi otideva jajca...i begam ja po ulice trchu,mislu deka vozu ferrari i ss usta si brchu...pobegna nemoga da me fati,ama posle on mi kazha deka za toj ke mi plati,za nekolko dna ga vide pa kude nekoe dete mlati...vikam kude si be chiche da ti ebu zhenu u piche,a on me pogledna i vika pa tuj si ti,a ja mu vikam idi u proevce na vodu se izmi...on iznerviran gleda me kako prepariran...ja begam niz sokache tesno...ama kd mi zarzhi edno kuche besno...i iskida mi malko pantalone,ama kd ke se vratu u zemju ke potone...i takoj beshe cela moja pricha na 13 godine toj mi e FS dizam mine... :D



Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап