Сега е точно : Maрт 28th, 2024, 10:57 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: SAW 6
ТемаИспратено: Jуни 26th, 2009, 2:30 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 26th, 2009, 2:05 am
Мислења: 1
Ja zaboraviv katanata ama uste tuka pilata ke igra brat mislava bistra zasto znae sto e cel da te seche do del na sadisfakcija
kade se zadovluva inspiracija "da de " znaes kako odi toa komerc so picki i pari SVERC ? ma ne tuku snima traka za jovan jovanov kurov moj pukna od vakva ljubov spremna kon rapot veli ja sum don be vozam lamburdzini gilardo i picka do mene ! PIZDO ! ti si obicen fejk tvojot studiski majk go koristis za da zemesh kesh te gledam na tv slusam od karsi komsikata " EVE ova e pesna a ne sto snimal ovoj hardcore" CEK CEK STOJ ... ovaa ofcava slusha rock ama se pali na toni zen i chasha shtok..
Opstestvovo ima visoko nivo prednost ima onoj tekst u koj ima interesno sranje ... od vakvite levo i desno se bira sredina ... bratstvo i ednina haha ....Ugh shljak ugh povrativ na tastatura bljak laskdalsdalskdkajsdlajskdkalskd ugh ugh ... Puckat koski prska krv angelski dobar na patot do vrv ... si poebav cel pc me iznervira lazniot MC od stilot lanche i kapche seksi piche ...otidov ja do AMC da kupam nov pc stariot otide ... POZZ HUNTER :DD hehe :DDD



Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ 1на тема ] 

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 5 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап