Сега е точно : Maрт 28th, 2024, 3:15 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 21st, 2008, 11:43 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2005, 3:22 pm
Мислења: 403
atentator Напиша:
bitno da ima zhurki .. ke dojdam ke vidam .. pa ako e dobro ke se prodolzhi so nastapi a ako ne e dobro nikoj ne me tera da prodolzham da idam ... znachi pozdrav i mozhebi se gleame .. a za kremcite vo pravo ste ... mn gi gima .. a i decurlana puka koga se spomne legijata bez navreda


Ne ja birame publikata NIE,publikata ne bira nas!!Taka da ne znam sto sme vi NIE krivi za nekoj vashi diskriminacii sho si gi imate!!Bashka ne gi vregajte taka decata,i VIE i JAS sme bile nekad deca pa sme se palele na postarite rap grupi.I JAS imav 12 godini koga prv pat otidov na nastap na SAF!!

Ali kako i da e o4ekuvav vakvi glupi i pacerski komentari,i so toa dokazuvate deka NE VREDI ednostavno 4ovek da se trudi da pravi neshto za vas!!Taka da tolku od mene na temava,veke TUKA nema da izvestuvam za NISHTO ponataka u vrska so zurkive,koj sto e zainteresiran neka si naoga informacii od drugi mesta(MySpace na primer)!Izvinuvanje do zainteresiranite ama krivete si gi vashite "drugar4inja" na forumov!! :)

Pozdrav i BRKAJTE RABOTA!!!!!!



Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 21st, 2008, 11:48 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Информирај и натака.
Ќе регулираме серења.До сеа не се посрало , мислења се истакнале на ова тема.
Нека продолжи темата во правилна насока.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 21st, 2008, 11:56 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2005, 3:22 pm
Мислења: 403
RaP-RiVaL Напиша:
Информирај и натака.
Ќе регулираме серења.До сеа не се посрало , мислења се истакнале на ова тема.
Нека продолжи темата во правилна насока.


Pa ne e bash "mislenje" da vadish aferi i muabeti deka navodno na nashi zabavi idele KREMCI,smeshno e i duri!!!Publikata si e taa koj si dojde si dojde,ne go regulirame nie toa,a i da imalo "kremci" GOLEM KUR,ako ti go gledash i se zamarash so sekoj 4ovek shto e tamo ondak ne se zamaraj voopsto da doagash!!

Kako i da e NE ME ZANIMA POVEKE rekov ne informiram i ne informiram,gledam deka ove na forumov NEMA za koj,i ne planiram da se zamaram so nepotrebni malogragjanski muabeti,taka da slobodno ako sakate frlajte i u kanta temava!!!!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 22nd, 2008, 12:36 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
:lol:

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 22nd, 2008, 12:39 am 
Отсутен

Регистриран: Jуни 5th, 2008, 5:50 pm
Мислења: 144
Локација: Veles
fuck а баш сакав да знам со ке се слуцува јебига сега треба а правам myspace акаунт


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 22nd, 2008, 12:28 pm 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
Ronin```` Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
Информирај и натака.
Ќе регулираме серења.До сеа не се посрало , мислења се истакнале на ова тема.
Нека продолжи темата во правилна насока.


Pa ne e bash "mislenje" da vadish aferi i muabeti deka navodno na nashi zabavi idele KREMCI,smeshno e i duri!!!Publikata si e taa koj si dojde si dojde,ne go regulirame nie toa,a i da imalo "kremci" GOLEM KUR,ako ti go gledash i se zamarash so sekoj 4ovek shto e tamo ondak ne se zamaraj voopsto da doagash!!

Kako i da e NE ME ZANIMA POVEKE rekov ne informiram i ne informiram,gledam deka ove na forumov NEMA za koj,i ne planiram da se zamaram so nepotrebni malogragjanski muabeti,taka da slobodno ako sakate frlajte i u kanta temava!!!!


Па не требаше да отвораш тема брат , ако толку се замараш.
И самиот знајш дека секогаш се серело и ќе се сери , не зборам за сега - зборам за секогаш , секоја тема.
Али не планирам да те разубедвам , ти си знајш.

_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 22nd, 2008, 12:46 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 21st, 2005, 3:22 pm
Мислења: 403
RaP-RiVaL Напиша:
Ronin```` Напиша:
RaP-RiVaL Напиша:
Информирај и натака.
Ќе регулираме серења.До сеа не се посрало , мислења се истакнале на ова тема.
Нека продолжи темата во правилна насока.


Pa ne e bash "mislenje" da vadish aferi i muabeti deka navodno na nashi zabavi idele KREMCI,smeshno e i duri!!!Publikata si e taa koj si dojde si dojde,ne go regulirame nie toa,a i da imalo "kremci" GOLEM KUR,ako ti go gledash i se zamarash so sekoj 4ovek shto e tamo ondak ne se zamaraj voopsto da doagash!!

Kako i da e NE ME ZANIMA POVEKE rekov ne informiram i ne informiram,gledam deka ove na forumov NEMA za koj,i ne planiram da se zamaram so nepotrebni malogragjanski muabeti,taka da slobodno ako sakate frlajte i u kanta temava!!!!


Па не требаше да отвораш тема брат , ако толку се замараш.
И самиот знајш дека секогаш се серело и ќе се сери , не зборам за сега - зборам за секогаш , секоја тема.
Али не планирам да те разубедвам , ти си знајш.


Toe e uste pogolem problem brat,sto ne e PRV PAT!!!Ne znam samo kolku vreme im treba na lugeto za da nau4at,ali ok e kako i da e,neka kenjaat po drugi temi ako im e interesno,ovaa kako sto rekov moze i da leta!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 22nd, 2008, 1:18 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 14th, 2008, 5:05 am
Мислења: 184
Локација: право па лево
Ронин, друже чил малце. Се напнуваш на секоја тема кај што имаш искоментирано. Не го сфаќај ова погрешно, само бедно е да се дига тензија цело време.

Пис.

_________________
Фрлам шурикени како да се пенкала!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 22nd, 2008, 2:26 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 7th, 2006, 5:17 pm
Мислења: 473
Па си е имало искомплексирани деца и увек ќе си има, па си лечат комплекси на форум.
Јадат гомна за се и сешто.
Доаѓале кремци, аааааааааааааи голема работа, бидете среќни шо сте у Ск и барем има дека да се журкате на рап, а ја со да кажам тука, начукам се и мора да идам да се трескам на техно или шо там ке ми пушти дјот, така да не се жалете.
позз

_________________
Слика

Too many mc's not enough mic's
www.myspace.com/undergroundbrothers
www.myspace.com/spinin1
www.soundclick.com/underrb


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Октомври 22nd, 2008, 2:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
SPININ Напиша:
Па си е имало искомплексирани деца и увек ќе си има, па си лечат комплекси на форум.
Јадат гомна за се и сешто.
Доаѓале кремци, аааааааааааааи голема работа, бидете среќни шо сте у Ск и барем има дека да се журкате на рап, а ја со да кажам тука, начукам се и мора да идам да се трескам на техно или шо там ке ми пушти дјот, така да не се жалете.
позз



Те подржавам со коментарот брат сосема си во право!!!

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 9 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап