Сега е точно : Авдуст 22nd, 2019, 2:11 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Re: ONYX ВО СКОПЈЕ ЧЕТВРТИ ДЕКЕМФРИ 2010
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2011, 3:36 am 
Отсутен
Модератор

Регистриран: Авдуст 13th, 2005, 12:32 pm
Мислења: 3275
Локација: Битола
THE_LADY_D Напиша:
Ах, мене ми е и вака и така жал. :)


Нека не ти е премногу жал, просечен настап и технички проблеми. :)


_________________
Поет ..


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ONYX ВО СКОПЈЕ ЧЕТВРТИ ДЕКЕМФРИ 2010
ТемаИспратено: Maрт 27th, 2011, 1:02 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
Повеке технички проблеми имаше, тоа е факт и не беше вистинскиот филинг..
Иначе имаше еден тон акробации од Стики а Фредро имаше брчки ко прабабами :twisted:

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ONYX ВО СКОПЈЕ ЧЕТВРТИ ДЕКЕМФРИ 2010
ТемаИспратено: Maрт 30th, 2011, 12:38 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
Технички проблеми?! Tell me something new. :roll:


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ONYX ВО СКОПЈЕ ЧЕТВРТИ ДЕКЕМФРИ 2010
ТемаИспратено: Maрт 30th, 2011, 12:42 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 2nd, 2008, 3:20 pm
Мислења: 1012
Локација: Ljubljana, Slovenia
_SpeciaList_ Напиша:
THE_LADY_D Напиша:
Ах, мене ми е и вака и така жал. :)


А, во Љубљана кога ќе настапат?


Беа овде во мај 2010, само тогаш мене ми се дешаваа ’ствари’.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: ONYX ВО СКОПЈЕ ЧЕТВРТИ ДЕКЕМФРИ 2010
ТемаИспратено: Maрт 31st, 2011, 11:59 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 27th, 2006, 3:10 pm
Мислења: 1490
Локација: Велес
THE_LADY_D Напиша:
Технички проблеми?! Tell me something new. :roll:


Со други зборови беше исто ко да ги гледаш твоите симпатизери Реал М. против Барса
и да се губи сликата на цела утакмица. :lol:

А на настанот мајкот на Фредро откажуваше, имаше тензија од нивна и од наша страна итн.

_________________
www.myspace.com/crashmc1
www.myspace.com/ulicnaumetnost


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап