Сега е точно : Aприл 24th, 2024, 10:07 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]




Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2007, 3:07 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Gang Man Напиша:
MURGO Напиша:
neeeeeeeeeeeeeee. neznam so vidovte tolku vo pesnava. spored mene e katastrofa kosta nemoj da se ljutis ali toa e moeto mislenje , a gengo mi e naj ocaen vo trakava bi go zamolil da go napise tekstot za nekako da najdam barem 2 procenti smisla

abe k^r da mi jadi, se zezam,dr pat kje napram mn ednostavno bez slozeno za i ti da mozis da sfatis,jas kazav deka stilot e slozena ednostavnost,pa ne e bas lesno da go sfatis plus brzo e ! :D


hahha... :) ... zakon e gang... :)


_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2007, 3:42 pm 
Отсутен

Регистриран: Jaнуари 23rd, 2006, 10:52 am
Мислења: 1255
Локација: Vlae grada
Gang Man Напиша:
MURGO Напиша:
neeeeeeeeeeeeeee. neznam so vidovte tolku vo pesnava. spored mene e katastrofa kosta nemoj da se ljutis ali toa e moeto mislenje , a gengo mi e naj ocaen vo trakava bi go zamolil da go napise tekstot za nekako da najdam barem 2 procenti smisla

abe k^r da mi jadi, se zezam,dr pat kje napram mn ednostavno bez slozeno za i ti da mozis da sfatis,jas kazav deka stilot e slozena ednostavnost,pa ne e bas lesno da go sfatis plus brzo e ! :D
:se prska od smeenje: aj povtori sto kaza, ovoj pat popoleka da te svatam hah

_________________
If you feel I disrespected you, good, I meant to!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2007, 4:14 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 30th, 2005, 8:20 pm
Мислења: 596
Локација: Bitola metropola(Arnautmala)
MURGO Напиша:
neeeeeeeeeeeeeee. neznam so vidovte tolku vo pesnava. spored mene e katastrofa kosta nemoj da se ljutis ali toa e moeto mislenje , a gengo mi e naj ocaen vo trakava bi go zamolil da go napise tekstot za nekako da najdam barem 2 procenti smisla


nema lutenje be peer..za toa e i klaena na forum ako ti se bendisa ok ako ne jbg..:)) da be gang ke naprajme neso posporo za da mozat da svatat vaka ne se naviknati na brzina hahaa.i plus slozenost nejki nikoj vo trakite:))sakat lapni goltni..mislev na slozena ednostavnost na gengo sutrako:))))))

_________________
ME OGOVARALE LUGETO..PA KE IM KAZAM NA SITE FUCK..TEBE NIKOJ NE TE SPOMNUVA ZNACI NE VREDIS BE BRAT..!

K.P.U..OD SEKOJ ASPEKT!!
www.sivdom.co.nr
www.myspace.com/sivdombitola
www.myspace.com/kaznenopopravnaustanova


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2007, 4:16 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 7th, 2006, 7:15 pm
Мислења: 253
heheh e ova bese stvarno smesno:) sto znam ne e bas fintata da bidi samo brzo treba da ispratis nekoja poraka a ti ne go pravis toa i nemora za toa sto si dadov moe mislenje da mi se praes pametnjakovic posto i ne si na zalost vleze gengo go skrsi prozoreco ... pazi skilot bitot cel tekst ti e vo clenuvanje ( ako znaes sto e toa ) i bez nikakva povrzanost - logicna samo kolku da se redat rimi a i ti rekov clenuvanjeto na zborovi ne e i bas rimuvanje tao mozes da go pravis do sabalje na pr: coevekot seo gevrekot na trotoarot na krajot od gradot go izvade pistotolot i go ubi macorot , krv imase na asfaltot dojde dzandarot mu rece oti go ubi macorot , ovoj mu mavna boks na pederot ,


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2007, 5:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jуни 21st, 2004, 2:04 pm
Мислења: 495
Локација: TETOBO
ne mi se svigaaaaaa braaaaa trakava:) POZDRAV

_________________
www.myspace.com/ekipata
www.myspace.com/mefki
OPASNO PO ZIVOT!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 5th, 2007, 5:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
MURGO Напиша:
heheh e ova bese stvarno smesno:) sto znam ne e bas fintata da bidi samo brzo treba da ispratis nekoja poraka a ti ne go pravis toa i nemora za toa sto si dadov moe mislenje da mi se praes pametnjakovic posto i ne si na zalost vleze gengo go skrsi prozoreco ... pazi skilot bitot cel tekst ti e vo clenuvanje ( ako znaes sto e toa ) i bez nikakva povrzanost - logicna samo kolku da se redat rimi a i ti rekov clenuvanjeto na zborovi ne e i bas rimuvanje tao mozes da go pravis do sabalje na pr: coevekot seo gevrekot na trotoarot na krajot od gradot go izvade pistotolot i go ubi macorot , krv imase na asfaltot dojde dzandarot mu rece oti go ubi macorot , ovoj mu mavna boks na pederot ,

ima poraka nemojs da ja sfatis ako ti ja objasnam vo lice i gi znaes sluckite sto se desile kje vidis deka vo toj txt od 20 stihovi ima golema poraka no za toj sto e!!!a ne za tebe!!! :D

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 5th, 2007, 6:10 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
MURGO Напиша:
heheh e ova bese stvarno smesno:) sto znam ne e bas fintata da bidi samo brzo treba da ispratis nekoja poraka a ti ne go pravis toa i nemora za toa sto si dadov moe mislenje da mi se praes pametnjakovic posto i ne si na zalost vleze gengo go skrsi prozoreco ... pazi skilot bitot cel tekst ti e vo clenuvanje ( ako znaes sto e toa ) i bez nikakva povrzanost - logicna samo kolku da se redat rimi a i ti rekov clenuvanjeto na zborovi ne e i bas rimuvanje tao mozes da go pravis do sabalje na pr: coevekot seo gevrekot na trotoarot na krajot od gradot go izvade pistotolot i go ubi macorot , krv imase na asfaltot dojde dzandarot mu rece oti go ubi macorot , ovoj mu mavna boks na pederot ,


abe ne me ubija... :) mislam deka sum aren...cek da se proveram pak... ne be ne ... nema nisto... aren sum :) :) ... inace ... i dzandarite me shtitat gledas gledas :D :)
lol
pozzz....zaebancija :D

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 5th, 2007, 11:23 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 22nd, 2007, 4:19 am
Мислења: 97
Локација: Tikvesija
a ja iam edno prasanje. ustvari site od edno maalo ste i ova se desafki?

_________________
Boze, angeli od nebo prati, toj nema da se vrati, cuvaj go od zlo.

Vo mene dusa ostana da mozam da preziveam, so del od sebe postojam stom bes tebe ziveam.

Svetot moj minus tebe vo nego, ona sto ke ostane malku e.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 6th, 2007, 2:37 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 30th, 2005, 8:20 pm
Мислења: 596
Локација: Bitola metropola(Arnautmala)
KaV_G|rL Напиша:
a ja iam edno prasanje. ustvari site od edno maalo ste i ova se desafki?

DA..OD MALATA SME SITE..I ZATOA TAKA E NASLOVENA TRAKATA....INA4E DESAVKI NEMA VO OVAA TRAKA...TUKU ONAKA..NESO KAO VESTINA IZRAZUVANJE.SO DISS..POZZ

_________________
ME OGOVARALE LUGETO..PA KE IM KAZAM NA SITE FUCK..TEBE NIKOJ NE TE SPOMNUVA ZNACI NE VREDIS BE BRAT..!

K.P.U..OD SEKOJ ASPEKT!!
www.sivdom.co.nr
www.myspace.com/sivdombitola
www.myspace.com/kaznenopopravnaustanova


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 6th, 2007, 3:44 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 22nd, 2007, 4:19 am
Мислења: 97
Локација: Tikvesija
freestyler Напиша:
KaV_G|rL Напиша:
a ja iam edno prasanje. ustvari site od edno maalo ste i ova se desafki?

DA..OD MALATA SME SITE..I ZATOA TAKA E NASLOVENA TRAKATA....INA4E DESAVKI NEMA VO OVAA TRAKA...TUKU ONAKA..NESO KAO VESTINA IZRAZUVANJE.SO DISS..POZZ


da de da toa sakaf da kazam... :)
a so vi e arnaut?

_________________
Boze, angeli od nebo prati, toj nema da se vrati, cuvaj go od zlo.

Vo mene dusa ostana da mozam da preziveam, so del od sebe postojam stom bes tebe ziveam.

Svetot moj minus tebe vo nego, ona sto ke ostane malku e.


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 11 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап