Сега е точно : Maј 23rd, 2019, 2:39 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 25th, 2008, 2:10 am 
Отсутен

Регистриран: Февруари 27th, 2005, 2:48 am
Мислења: 506
1. Áëàæå¼
2. SiGi
3. Ñòðó¼à
4. Ìàðêî (ÑÂÏ)
5. Æåëå


_________________
When the devil wants to dance with you, you better say never
because the dance with the devil might last you forever - Immortal Technique


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 1st, 2009, 4:09 pm 
Отсутен

Регистриран: Aприл 6th, 2008, 1:18 pm
Мислења: 900
СТР2
Пикисипи
Брус :)


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 1st, 2009, 4:45 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
Dudo_Kozle Напиша:
Struja, Marko, Ago...


Џака, Видо и Пеше

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 1st, 2009, 4:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Jaнуари 16th, 2008, 7:00 pm
Мислења: 922
Рнс некако не ми е ко вокал добар, неразбирлив е, а за се друго е ѕвер

мое мислење...

РЕСПЕКТ...

_________________
Слика

2+2=5 √


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 1st, 2009, 8:50 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
Код:
Пиши на кирилица!

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 1st, 2009, 11:56 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 30th, 2007, 5:49 am
Мислења: 1196
Кемп
Аго
Струја
Марко
РНС
Духот
Смилен

_________________
I’m tired of people judging what’s real Hip Hop.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 2nd, 2009, 9:47 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 14th, 2005, 1:19 pm
Мислења: 1493
Локација: Bitola (Arnaut Maala)
можда Нитро братеееее!!!!!!!!

_________________
http://www.youtube.com/user/gengobrateff
http://www.facebook.com/gengobrate
https://www.facebook.com/FreedomFightersBitola


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 3rd, 2009, 2:41 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Maрт 26th, 2005, 4:17 pm
Мислења: 2628
Локација: ваму таму
Аго
МС Нерв
Желе
Scientific (од Урбана Димензија)
СТР2
Баже (од Нов Поредок)
Нинџа (од Подземјето)

... не ми текнуваат други моментално ...

Поздрав.

_________________
http://www.myspace.com/SpeciaListMK

„Или ќе чекориме заедно, или ќе умреме како робови“ АГО


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2009, 5:22 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 4th, 2008, 12:42 pm
Мислења: 52
Локација: Битола, Ремо...
Македонски:
Стр2 (Двата)
Аго
Видо
Пики Сипи
Странски:
Big L
O.D.B.
Tech N9ne
Big Pun - Страшен Вокал!
:shock: :lol:

_________________
Think Twice Before Ya' Post Comment!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jaнуари 6th, 2009, 6:05 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Ноември 2nd, 2008, 2:15 pm
Мислења: 448
z00mac Напиша:
Македонски:
Стр2 (Двата)
Аго
Видо
Пики Сипи
Странски:
Big L
O.D.B.
Tech N9ne
Big Pun - Страшен Вокал!
:shock: :lol:
интересен е биг пан коа хрчи :)

_________________
myspace.com/absolus


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2009 Македонски Рап