Сега е точно : Декември 7th, 2023, 7:58 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 54 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
Нема нови теми Hip Hop Years -Документарец за историја на хип хоп културата

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

VOJNIK

13

25315

Септември 2nd, 2009, 9:49 pm

Ige Види го последното мислење

Теми
Нема нови теми Училишен проект - Урбаниот живот во Македонија

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

THE_LADY_D

10

13676

Февруари 27th, 2009, 12:12 am

MC Shuriken Види го последното мислење

Нема нови теми BEATBOX

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

nyx

60

54309

Февруари 16th, 2009, 4:17 pm

Shawty Види го последното мислење

Нема нови теми Дали рапот е егоистичен правец?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

c-sativa

12

13593

Февруари 15th, 2009, 3:21 am

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми CB4

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

sofistot

15

17203

Февруари 3rd, 2009, 7:38 pm

Delikventot Види го последното мислење

Нема нови теми Sto fali na RAP scenava vo MKD

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

himen

66

54389

Февруари 1st, 2009, 3:04 am

Delikventot Види го последното мислење

Нема нови теми Horror Core Rap

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

himen

37

33836

Jaнуари 14th, 2009, 3:50 am

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми C-Walk

Delikventot

8

9900

Jaнуари 7th, 2009, 7:25 pm

anon-313 Види го последното мислење

Нема нови теми хм рап му3иката потекнува од Шкотска (интересно)

anon-313

3

6189

Jaнуари 7th, 2009, 6:27 pm

anon-313 Види го последното мислење

Нема нови теми ТОП 100 АНДЕРГРАУНД ВЕБ СТРАНИ

dzole

1

4788

Декември 28th, 2008, 11:47 am

A.S. Види го последното мислење

Нема нови теми GANGSTA RAP

nikola

4

6375

Октомври 21st, 2008, 6:08 pm

Delikventot Види го последното мислење

Нема нови теми dali makedonija se trudi dovolno za razvitokot na hip-hopot

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

nikola

34

31357

Октомври 16th, 2008, 12:45 pm

Ige Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате komercijalen vs underground hip-hop

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

nikola

21

21639

Октомври 2nd, 2008, 9:45 am

VOJNIK Види го последното мислење

Нема нови теми Lirikata od kade shto celovo sranje zapocnalo

VOJNIK

6

9112

Септември 17th, 2008, 10:35 pm

hazard Види го последното мислење

Нема нови теми KOLKU SE TIE STO JA SVATILE HIP HOP KULTURATA??

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

NIKTOFOBIA_BT

33

31814

Jуни 16th, 2008, 1:58 am

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми Вашето мислење за скејтерството!!!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

РазбојничкиАнгел

15

16614

Jуни 4th, 2008, 12:33 pm

c-sativa Види го последното мислење

Нема нови теми KOJ E NAJZASLUZEN ZA RAPOT U MAKEDONIJA?

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 8, 9, 10 ]

DA DARK lord

90

69449

Aприл 21st, 2008, 10:06 pm

A.S. Види го последното мислење

Нема нови теми Историјата на Рапот !!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Mitko

10

14511

Aприл 2nd, 2008, 11:10 pm

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми Првата МК книга за Хип Хоп

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Mitko

30

31045

Maрт 23rd, 2008, 11:55 pm

A.S. Види го последното мислење

Нема нови теми Слободен Стил

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

SLiPi

32

33441

Maрт 5th, 2008, 3:11 pm

A.S. Види го последното мислење

Нема нови теми dali treba dokumentarec za makedonskiot hip-hop ?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

nikola

13

15527

Февруари 25th, 2008, 11:11 pm

Ronin```` Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 54 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


Нови теми Нови теми    Нема нови теми Нема нови теми    Соопштение Важна тема
Нови мислења [ Популрна ] Нови мислења [ Популрна ]    Нема нови мислења [ Популарна ] Нема нови мислења [ Популарна ]    Важно Заклучена
Нови мислења [ Заклучена ] Нови мислења [ Заклучена ]    Нема нови мислења [ Заклчена ] Нема нови мислења [ Заклчена ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап