Сега е точно : Декември 7th, 2023, 7:30 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 54 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
Нема нови теми Hip Hop Years -Документарец за историја на хип хоп културата

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

VOJNIK

13

25315

Септември 2nd, 2009, 9:49 pm

Ige Види го последното мислење

Теми
Нема нови теми Scratching - скречување

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Mitko

47

45986

Jaнуари 27th, 2008, 4:48 pm

Vuisah Види го последното мислење

Нема нови теми A 4-te elementi?!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

IvchE

26

25380

Jaнуари 7th, 2008, 4:16 pm

MURGO Види го последното мислење

Нема нови теми Temple of HipHop

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Emp

12

15235

Авдуст 19th, 2007, 2:55 pm

KikoMC Види го последното мислење

Нема нови теми ДА ПРОДОЛЖИМЕ КАДЕ ШТО ЗАСТАНАВМЕ

Born2B

9

11924

Авдуст 6th, 2007, 1:23 am

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми Razvivanje Hip Hop Kultura Vo Makedonija

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

roni

21

25908

Aприл 29th, 2007, 5:35 am

freestyler Види го последното мислење

Нема нови теми DJ-ing

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

HaRdKn0cK

16

20349

Aприл 6th, 2007, 1:05 am

dj.winny Види го последното мислење

Нема нови теми Slenguvaniot govor!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

IvchE

44

41022

Февруари 5th, 2007, 3:50 am

Doktor_ Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Makedonska HipHop Istorija

maro

1

4826

Jaнуари 8th, 2007, 4:24 pm

Emp Види го последното мислење

Нема нови теми Target - Sve Je To HipHop ---> KNJIGA

3EK4

4

7455

Декември 21st, 2006, 6:47 pm

dj.winny Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Emisija za Hip Hop na radio Probishtip

SPININ

1

4624

Октомври 2nd, 2006, 12:54 pm

SPININ Види го последното мислење

Нема нови теми Ghetto blaster

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

IvchE

14

15527

Јули 27th, 2006, 11:11 pm

KOcKa Види го последното мислење

Нема нови теми Peter Shapiro - The Rough Guide to Hip-Hop

AGATO

8

10731

Јули 7th, 2006, 12:47 pm

RaP-RiVaL Види го последното мислење

Нема нови теми HipHop Culture

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

y0

13

15389

Jуни 29th, 2006, 3:44 pm

IvchE Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Mislenje

G-Rex

2

4367

Февруари 15th, 2006, 7:43 pm

Doktor_ Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 54 теми ]  Оди на страна Предходна  1, 2, 3

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 3 гости


Нови теми Нови теми    Нема нови теми Нема нови теми    Соопштение Важна тема
Нови мислења [ Популрна ] Нови мислења [ Популрна ]    Нема нови мислења [ Популарна ] Нема нови мислења [ Популарна ]    Важно Заклучена
Нови мислења [ Заклучена ] Нови мислења [ Заклучена ]    Нема нови мислења [ Заклчена ] Нема нови мислења [ Заклчена ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап