Сега е точно : Јули 18th, 2024, 3:42 am

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Каков рап слушате највеќе ?
Underground Рап 82%  82%  [ 146 ]
Комерцијален Рап 3%  3%  [ 5 ]
Од се по нешто 15%  15%  [ 26 ]
Вкупно гласови : 177
Автор Порака
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Aприл 5th, 2009, 10:21 am 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Февруари 5th, 1987, 7:54 pm
Мислења: 1467
Локација: Скопје
Анкетава е отворена пред 2ипол години на порталот, така да може слободно да се заклучи :)

Иначе може да се даваат идеи за нови анкети.. :D


_________________
You get fucked up by the world you live in,
You get fucked up by the people you believe in.


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 12th, 2009, 12:17 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 2nd, 2009, 8:54 pm
Мислења: 20
Локација: Гостивар
Underground ама понекогаш слушам и врчак (некои од постарите траки)

_________________
Речите и не на дрогата .
Say no to drugs .


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Каков рап слушате највеќе?
ТемаИспратено: Авдуст 9th, 2009, 6:06 pm 
Отсутен

Регистриран: Авдуст 9th, 2009, 5:56 pm
Мислења: 1
Код:
КИРИЛИЦА!


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Каков рап слушате највеќе?
ТемаИспратено: Февруари 9th, 2010, 1:52 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Февруари 2nd, 2010, 12:34 pm
Мислења: 20
Локација: Драчево Република
Андергроунд


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Каков рап слушате највеќе?
ТемаИспратено: Февруари 15th, 2011, 4:54 pm 
Отсутен

Регистриран: Февруари 15th, 2011, 4:47 pm
Мислења: 2
Jas mislam deka old school e najbolji rap :D :D :D :D


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна Предходна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап