Сега е точно : Jуни 19th, 2024, 1:25 pm

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следна

Каков рап слушате највеќе ?
Underground Рап 82%  82%  [ 146 ]
Комерцијален Рап 3%  3%  [ 5 ]
Од се по нешто 15%  15%  [ 26 ]
Вкупно гласови : 177
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Каков рап слушате највеќе?
ТемаИспратено: Декември 18th, 2006, 6:36 pm 
Отсутен
Администратор
Членски аватор

Регистриран: Maј 25th, 2004, 9:50 pm
Мислења: 738
Локација: Jurassic Park
Glasajte na anketa.


_________________
RAPTOR


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето: Re: Каков рап слушате највеќе?
ТемаИспратено: Декември 26th, 2006, 9:45 pm 
Отсутен

Регистриран: Jуни 12th, 2006, 10:11 pm
Мислења: 7
glasav za nekomercijala aha aj se citame imate pozdrav od bace race


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Maрт 5th, 2007, 9:54 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Јули 5th, 2006, 9:22 pm
Мислења: 186
Локација: negotino
Braka ne ni treba komercijala ni treba nesto jako POZDRAV do site


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 27th, 2007, 2:12 pm 
Отсутен

Регистриран: Maрт 4th, 2007, 5:04 pm
Мислења: 947
Локација: Underground
Jас гласав за АНДЕРГРАУН се разбира!!! ЈЕЕЕА!

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Jуни 28th, 2007, 12:22 am 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Maрт 1st, 2005, 5:04 pm
Мислења: 201
Локација: Vodno, SK
Д 8)

_________________
Just Pour Me Another
And Ignore Me My Brother - Atmosphere!
---------------------------------
http://zilerap.hi5.com
http://www.myspace.com/zileivali


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 1st, 2007, 11:12 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Aприл 12th, 2006, 9:27 pm
Мислења: 1212
Локација: So Te InTeReSiRa
Underground Рап


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Јули 12th, 2007, 3:48 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Декември 14th, 2006, 2:37 pm
Мислења: 160
underground

_________________
na so ti licam be


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Авдуст 26th, 2007, 4:47 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

Регистриран: Aприл 7th, 2007, 6:34 pm
Мислења: 341
УНД

_________________
Слика


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Септември 22nd, 2007, 12:06 am 
Отсутен

Регистриран: Септември 15th, 2007, 11:26 pm
Мислења: 2
Underground rap definitivno

_________________
Macedonia is the best fu*k the rest


Кон врв
 Профил  
 
 Наслов на мислењето:
ТемаИспратено: Ноември 4th, 2007, 9:33 pm 
Отсутен
Членски аватор

Регистриран: Авдуст 6th, 2007, 2:59 pm
Мислења: 595
Локација: Ulicite vo gradot...
Strogo underground rap(makedonski).

____________
Respect


Кон врв
 Профил  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ � теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следна

Часовникот е според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron
Copyright © 2004-2023 Македонски Рап